• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nblue Spa ve Güzellik Merkezi

Adres :

Mutlukent Mah. 1966 Cad. No: 28 Çankaya / Ankara Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Bey

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bilgi@nblue.com.tr
Nblue Spa ve Guzellik Merkezi firması olarak Ankara-Çankaya'da hizmet vermekteyiz.
Yoğun ve hareketli hayat temposunda, koşuşturma içinde geçiyor günlerimiz. NBlue Spa olarak bu yoğun tempoda vücudunuzu ve ruhunuzu dinlendirmede yardımcı olmak istiyoruz. Saray konforunda yenilenirken yepyeni bir dünyayı keşfedebilirsiniz! NBlue Spa, sizlere sağlıklı yaşam için alternatif çözümler sunmaya odaklanmış konusunda uzman ekip ile hizmet vermekte. Yüksek teknoloji ürünü ses ışık ve görsel efektlerimiz ruhunuza hitap ederek hizmetlerimizden yararlanmaya başlamadan gevşemeye ve günün stresinden uzaklaştırdığınızı fark edebilirsiniz, Güler yüzlü terapistlerimiz ve uzmanlarımız sizlere profesyonel masaj ortamını steril ve özenle dizayn edilmiş merkezimizde keşfetmenize bu duyguyu sizinde yaşamanızı sağlamak için her an hizmetinizde.
Nblue Spa ve Guzellik Merkeziolarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR