• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nç Güzellik Merkezi

Adres :

Merkez : Güzeltepe Mah. 15 Temmuz Şehitler Caddesi ( Navitas Sport And Spa İçerisinde ) Eyüp İstanbul -- Şube Mall Of İstanbul Hilton Otel İkitelli Başakşehir İstanbul İstanbul » Eyüp

Sektör :

Yetkili Kişi :

Neslihan Çam Karavit

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 735 78 77

Güzelliğinize güzellik katmak için sizlere harika bir hizmet sunuyoruz. Nç güzellik merkezi ile ister daha güzel bir görünüme sahip olun isterseniz tüm kişisel bakımlarınızı merkezimiz de yaptırın. Sizler için tüm bakım ürünlerimizi kullanımınıza sunuyoruz. Daha sağlıklı ve daha güzel görünmek sizlerin de hakkı olduğunu düşünerek profesyonel kadromuzla en kaliteli hizmeti veriyoruz.

RobotX virüs filtresi ile uygulama odanız ve cilde üflenen soğuk hava aynı anda filtrelenerek sizi virüslerden arındırır. Lazer epilasyon ile tüm vücudunuz pürüzsüz ve güzel gözüksün. Yüz bölgesi, kol, koltukaltı, bikini bölgesi ve bacaklarınız bu sayede muhteşem bir görünüme sahip olacak. Batık tırnak ve tırnak tedavisi ile el ve ayaklarınızın bakımı yapılarak güzel görünüme sahip olabilirsiniz. Ozonlu cilt bakımınızı yaptırabilir. Daha genç görünüme sahip olma hayalinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Gelin yaz aylarının kötü etkilerini vücudunuzdan beraber silelim. Ayva tüylere, sarı tüylere kesin çözüm ile daha fazla beklemeden güzelleşin. Etkisiz epilasyona son. Profesyonel cilt bakımı bizim işimiz. Cildiniz profesyonel ve işini bilen ekibimizle emin ellerde.

Leke tedavisi, dermapen, kalıcı fondöten ve daha fazlası ile genç ve güzel kalın. Microblading kıl tekniği ve pudralama tekniği ile kusursuz kaşlara sahip olun. Sizler için merkezimiz %50 indirim uygulamakta ve içeresin de bulunduğumuz pandemi sürecinde de sizleri düşünerek hem hijyene çok dikkat etmekte hem de %15 daha indirim uygulamaktadır. İstanbul güzellik merkezi sektörünün en iddialı firması Nç Güzellik Merkezi ile gençliğiniz ve güzelliğiniz kalıcı olsun.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR