• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nebahat Tuncer Beauty Studio

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nebahat Tuncer

Güzellik ve kişisel bakım, ayrıca verdiğimiz güzellik uzmanlığı eğitim programları ile hizmetinizdeyiz. Hem güzelliğinize hem de kariyerinize yönelik faaliyetlerimizle yıllardır sizlere hizmet vermekteyiz. Sizler adına yaptığımız her faaliyetle yaşam kalitenizi yükseltmeye devam ediyoruz. Sizler için en ideal hizmetleri bir araya getirerek işinde uzman ve güler yüzlü bir ekiple sizlere sunuyoruz. Her zaman kendini yenileyen, geliştiren ve çağı yakalayan bir anlayışla emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz. Ticari kazancı arka plana atmış özverili bir hizmet anlayışı ile sizlerin hizmetindeyiz. Verdiğimiz güzellik ve kişisel bakım hizmetlerini, eğitim programlarını iş etiğine uygun ve resmi kurumların denetlemesi ve desteği ile gerçekleştiriyoruz.

İstanbul güzellik merkezi olmanın ötesinde verdiğimiz eğitim programları ile sektörümüzde farklı bir çizgi yakaladık. Güzellik merkezi olarak sizlere; vitamin lash işlemleri, saç sombre, kıl tekniği ile kaş uygulaması, kalıcı makyaj, saç simülasyonu, porselen makyaj ve daha pek çok hizmet verilmektedir. Ayrıca uluslar arası düzeyde geçerli olan MEB onaylı güzellik uzmanlığı eğitimi verilmektedir. Verdiğimiz bu eğitimle sizlere güzelliğin sırlarını veriyoruz.

Sizlere sunduğumuz güzellik hizmetleri ve kurs hizmetlerini en makul fiyatlarda tutarak bizlere müracaat etmenizde aradaki engelleri ortadan kaldırıyoruz. Hizmetlerimiz hakkında her türlü detaylı bilgiyi web sayfamızdan edinebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz uygun ödeme seçenekleri, kurs programlarımız ve kampanyalarımızı takip edebilirsiniz. Bir güzellik merkezinden çok daha fazlası olmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR