• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nedret Beauty Center

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nedret Kahraman

Güzellik ve bakım hizmeti vermekte olan Nedret Beauty Center isimli kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi firmamız da biemilyonnokta.com üyesi olmayı tercih etmiştir. Bakım denince akla ilk gelen firma olmayı başarmış ve her geçen gün tek alternatif olmanın gururunu yaşamaktayız. Güzellik sektörünün usta ismi olan firmamız, işinin ehli, çalışkan, atılgan, işini seven ve öğrenmeye açık bir çalışan kadrosuna sahiptir. Firmamız, müşteri sağlığına oldukça önem vermekte ve bunun akabinde de her gün düzenli olarak mekân temizliği yapmaktadır. Bununla beraber çalışanlarının kişisel bakımına ve disiplinine de önem veren firmamız, sürekli kontroller sağlamaktadır.

İstanbul güzellik merkezi, gençleştirme ye ve güzelleştirmeye geliyor. Uygun fiyatlara bakım hizmeti alabileceğiniz firmamız, son derece kaliteli kozmetik ürünleri kullanarak hizmet vermektedir. Tüm ürünlerinde marka kullanan ve son kullanma tarihine önem veren firmamız, medikal cilt bakımı, kalıcı oje, manikür pedikür, takma kirpik ve takma tırnak uygulaması, kalıcı makyaj uygulaması, saç keratini, gözenek sıkılaştırma işlemi, lazer epilasyon, altın oran kaş tasarımı ve daha birçok hizmeti sizlere sunmaktadır.

Dönem dönem dev kampanyalar yapan ve bakım hizmetini en uygun fiyata veren firmamız, müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Vermekte olduğu hizmetler ile yetinmeyip sürekli yeni hizmetler oluşturan firmamız, geniş yelpazeli hizmet vermeyi esas almaktadır. Randevu sistemi ile hizmet vermekte olan firmamızı arayarak bakım randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR