• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nefis Yörem Kurabiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sevim Cansel Hamarat

Kahke Kurabiye bizim işimiz.Nefis yörem unlu mamüller olarak kurulduğumuz günde bu güne nefis yörem ve özenli kahke kurabiye markalarımızla sadece kurabiye üretimi yapmaktayız.Ürünlerimiz deneyimli ve hijyene dikkat eden personellerimiz tarafından gıda mühendisimiz kontrolünde üretilmektedir.

Nefis Yörem unlu mamülleri 1985 yılından bu yana dededen toruna unlu mamülleri üretimi üzerinde hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu güne yenilikci bir vizyona sahip olarak kurabiye üretimi sektöründe isim yapmış bulunmaktadır.

Kurulduğumuz bu günden itibaren kahke kurabiye üretiminde farkımız uzmanlaşmış kadromuzun ailemizden oluşmasıdır..Şu anda ankara hüseyingazi mahallesinde 2000 m2 lik bir imalathanede 20 yi aşkın deneyimli personeller tarafından üretim ve paketleme sürecinde hizmet vermekteyiz. W

Kurabiyelerin üretimi sürecinde personellerimiz deneyimli olmaktan yana aylık periyodik olarak üretim süreci ile çeşitli kurslar görmektedirler kurabiye üretiminden yanı sıra personellerimizi eğitimi ise nefis yörem olarak öncelik bir noktamızdır.

Ürünlerimiz gıda mühendisleri tarafından periyodik olarak kontrol edilmekte ve imalat aşamasında hiç bir şekilde trans yağı kullanılmamaktadır.

Firmamız bir çok araç flomuz ile 20 yi aşkın bayilerimize ve süper marketlere hizmet vermektedir. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı'nın gıda üretim koşullarına harfiyen uyarak siz değerli halkımıza sağlıklı ürünler ve hijyenik bir ortamda üretim yapmak ise nefis yörem olarak önceliklerimizden biridir.

Firmamıza ait her türlü resmi ve üretim belgeleri mevcuttur. Aşağıda yer alan belgeleri inceliyebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR