• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Nehir Eşya Transferi

firma adresi

Adres :

. Niğde » Merkez
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Vedat Çetin - İlhan Çetin
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (534) 621 17 10
firma wp

Whatsapp 2:

0 (543) 893 73 21

  • firma fb

Nehir Eşya Transferi adlı firmamız birmilyonnokta sitesine üyedir. Firmamız bulunduğu sektör içerisinde müşterilerinin memnuniyetlerini önemseyerek en kaliteli hizmetlerde bulunuyoruz. Alanlarında eğitimli, tecrübeli ve deneyimli personellerimiz ile kusursuz bir hizmet süreci yürüterek başarılar elde eden firmamız sektör içerisinde öncelikler arasında yer almaya devam ediyor. Gerekli tüm ekipmanlar ve araçlara sahip olarak müşterilerimizin her türlü beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek donanımlara sahibiz. Başarılı hizmetler gerçekleştiren firmamız kaliteli hizmetler sunmaya gayret ediyor.

Niğde evden eve nakliyat sektöründe hizmetlerde bulunan firmamız en iyisi olmaya devam ediyor. Müşterilerimizin beklentilerini en üst kalitede sağlayan firmamız önemli işlere imza atmaya devam ediyor. Nakliyat sektöründe uzun yıllardır gerçekleştirdiğimiz başarılı çalışmalar ile geniş müşteri kitlesine ulaştık. Şehirlerarası ve şehir içi nakliye hizmetlerimiz bulunmaktadır. Taşınacak eşyaların ambalajlanması, asansörlü taşımacılık, sigortalı taşımacılık olmak üzere çeşitli hizmetlerimiz bulunmaktadır. Müşterilerimize sunduğumuz bu hizmetlerimizi en üst kalitede ve güvende sağlayarak %100 memnuniyet elde ediyoruz. Geniş müşteri kitlesine sahip olan firmamız daha iyi hizmetler sağlayabilmek için devamlı olarak çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Sunduğumuz tüm hizmetlerimizi en uygun fiyatlar üzerinden gerçekleştirerek en iyi firmalar arasında yer alarak müşterilerimizin önceliği olmaya devam ediyoruz. Her müşterimizin bütçesine uygun en makul nakliyat hizmetlerinde bulunan firmamız başarılı çalışmaları sayesinde müşterilerinin memnuniyetlerini kazanmaktadır. Sizlerde nakliyat hizmetlerimizden en uygun fiyatlar üzerinden faydalanmak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar