• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Neşeli Hayat Aktif Yaşam Klübü

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Emel Özkan

Günümüz şartlarında birçok insan sağlıklı beslenme konusunda ne yapacağını bilememektedir. Bu kararsızlık ile mücadele etmek için de farklı diyetler deneyerek kendilerine zarar vermektedirler. Sizleri bu beladan kurtarmak için var gücüyle çalışan firmamız, siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için İstanbul danışmanlık sektörü statüsünde hizmet vermektedir.

Alanında profesyonel olan ekip arkadaşlarımız ile sizlere uygulamış olduğumuz zayıflama teknikleri ile hizmetlerimizi gelişen modern dünyaya ayak uydurarak gerçekleştirmekteyiz. Uzman yaşam koçlarımız sayesinde hayatınızda değiştirmek istediğiniz ne varsa onları dile getirip, bizlerden kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz. Güler yüzlü bir şekilde sizler ile iletişime geçerek, sorununuzun temeline inmekteyiz ve bu sorunu kökünden başarılı bir şekilde çözmekteyiz. Ayrıca, gerekli görüldüğünde sizlere beslenme programları hazırlayarak, fit bir bedene sahip olmanız için büyük bir hassasiyet göstermekteyiz. Firmamızın bünyesinde barındırdığı Herbalife shake satışı da faydalanabileceğiniz başka bir unsur.

Aktif bir şekilde hayatınızı şekillendirmeye yardımcı olan işletmemiz sayesinde mutlu bir yaşam sizleri beklemektedir. Bizlere sorununuzu iletip, içinizi dökebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, bu sektörde öncü olma yolunda elinden geleni yapmaktadır.

Aynı zamanda bütün hizmetlerimizden en uygun fiyat seçenekleri doğrultusunda faydalanabilmeniz için sizlere köstek değil, destek olmak istiyoruz.

Son olarak kurumumuz hakkında daha fazla bilgiyi mevcut olan internet sitemizden öğrenebilir, iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Şimdiden tercih ettiğiniz için sonsuz teşekkürlerimizi huzurlarınıza sunuyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar