• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Neslim Güngen Güzellik Merkezi

Adres :

Merkez Mah. Kültür Cad. Paşa City Sitesi No: 4/e ( Medikalpark Hastane Karşısı ) İstanbul » Gaziosmanpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sevil Kuşcubaşı

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (539) 601 45 75

Gaziosmanpaşa’da hem kadın hem erkek bakımlı olmak isteyen herkesin mutlaka ziyaret etmesi gereken firmamız Neslim Güngen Güzellik Merkezi birmilyonnokta.com üyesidir. İstanbul güzellik merkezi denince akla pek çok hizmeti aynı anda bünyesinde barındıran firmamız da gelmektedir. Firmamızda siz değerli müşterilerimiz için; selülit tedavisi, bölgesel incelme gibi zayıflama odaklı işlemler gibi cilt bakımı, lazer epilasyon, kaş tasarımı, ipek kirpik, kalıcı makyaj, dudak renklendirme, manikür pedikür gibi güzellik ve bakımla ilgili uygulamalar da yapılmaktadır.

Firmamızda tüm temizlik kurallarına tam uyum sağlanmaktadır. İşlemlerin yapıldığı odalarımız, bekleme salonlarımız sık sık dezenfekte edilmektedir. Personellerimiz özel kıyafetlerle uygulamaları yapmaktadırlar. Kaliteli hizmet anlayışı ile hareket eden firmamızda azami düzeyde tek kullanımlık ürünler bulundurulmakta ya da ortak kullanım içeren ürünler her müşteri öncesi ve sonrasında temizlenmektedir.

Müşteri memnuniyeti bizler için çok önemlidir. Her uygulama öncesinde müşterilerimize ücretsiz cilt analizleri yaparız. Sonrasında cilt tipine en uygun ürünlerle uygulamalara başlarız. Müşterilerimizin işlemleri tek seans olduğu gibi birden fazla seans da devam edebilmektedir. Bunda işlemin ne olduğu kadar cilt tipi de önem kazanmaktadır.

Firmamızda pek çok uygulama için zaman zaman kampanyalar düzenlenmektedir. Bu kampanyalarla cazip olan fiyatlarımız daha da avantajlı hale gelir. İrtibat numaramızdan bizlere ulaşarak hizmetlerimiz konusunda detaylı bilgi alabilir, randevu oluşturabilirsiniz. Mümkün olan en kısa zaman içinde sizleri merkezimizde ağırlarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR