• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Net Başarı Koleji Anadolu Fen Lisesi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Palancıoğlu

Ankara Net Başarı Koleji Anadolu Fen Lisesi, ailelerimizin çocukları için aradığı niteliklere sahip, eğitim sektöründe öncü olan bir kurumdur. Hayallerindeki mesleğe kavuşmak için gelen öğrencilerimiz, bizi tercih etmekle gelecekleri için en mantıklı yatırımı yapmaktadırlar. Yenimahalle ilçemizin güzide semtlerinden olan Batıkent’te kurulan lisemiz her türlü danışmanlık hizmetini siz değerli öğrencilerimize sunmaktadır. Psikolojik danışmanlık hizmetleri, lgs danışmanlık hizmetleri, sınav sonrası tercih danışmanlığı ve rehberlik hizmeti bunlardan birkaç tanesidir.

Erken kayıt avantajlarımızı web sitemiz üzerinden takip edebilir, indirimli ücret seçeneklerimizle kaydınızı uygun fiyata yapabilirsiniz. Üniversiteye hazırlık süreci için çıktığınız bu yolda sizlerle beraberiz. Alanlarında uzman öğretmen kadromuz sizlere ders konularında ve takıldığınız sorularda yardımcı olmak için sizleri beklemektedir.

Okulumuzda Türkiye geneli deneme sınavları, Batıkent deneme sınavları, Batıkent meslek tanıtım kursları, tyt yaz kampı, etüt programları gibi hizmetler de sunulmaktadır. Genç Çizgi kurslarında öğrencilerimize belli gün ve zamanlarda kurs eğitimi verilmektedir. Öğrencilerimiz uyguladığımız gerek kendi bünyemizde yaptığımız gerekse de Türkiye geneli yaptığımız deneme sınavlarda okul içerisinde ve geneldeki başarı seviyesini görebilir, eksiklerine ona göre odaklanır.

Kayıt için kararsız öğrencilerimiz için Gelin Tanışalım kampanyasıyla birebir dersler veriyoruz. Böylelikle öğrencimizde kuruma ve eğitimcilerimize karşı genel bir tutum gelişecek ve kararını daha kolay verecektir. Eğitim kurumumuzda birinciler çıkarmak istediğimiz için öğrencilerimizin konu eksikliklerine yoğunlaşıyor, onlara ciddi manada destek olmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR