• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Neva Petek Temizleme

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mustafa İlmik - Ertuğrul Odabaşı

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Petek temizliği, kombi yıllık bakımı, ilaçlı ve makineli petek temizliği, cihaz ile petek temizliği firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Firmamız müşterileri için uygun fiyatları ve uygun imkanları sunmakta onları zor durumda kalmaktan kurtarmaktadır. Bizler ilk hedefimizi müşteri memnuniyeti olarak belirlemiş durumdayız. Müşterilerimizin mutluluğunu sağlamak ve onlara kaliteli bir hizmet sunmak hepimizin birinci görevi arasında yer almaktadır. Bizler hizmetlerimizden olumlu geri dönütler aldığımız müddetçe kendimizi şanslı hissediyoruz ve bu konuda da elimizden geleni yapmıyoruz.

Ordu tesisat ve bakım onarım olarak bizler sektördeki varlığımızı sürdürürken müşterilerimizin mutluluğunu da temin etmeye gayret etmekteyiz. Her bütçeden müşteriye ulaşabilmek için bizler uygun fiyat seçeneklerini müşterilerimize sunmaktayız. Müşterilerimizin arkası gelmeyen desteği firmamızı bugünkü bulunduğu konuma taşımıştır. İleriye yönelik adımlarımızı belirlerken müşterilerimizden aldığımız talep ve ilkelerimiz bizim için büyük önem arz etmektedir. Her geçen gün başarılarına bir yenisini eklemeyi planlayan firmamızda aradığınız hizmeti kısa sürede bulmanız sağlanmak istenmektedir.

Sizler için detaylı bilgi ürün danışanlarımız tarafından verilecektir. Bizler kaliteden ödün vermeden yarınlar için kesin çözümlerin adresi olmaya çalışıyoruz sizler de firmamızın farkını yaşayabilirsiniz. Her geçen gün artan hizmetlerimizle tecrübelerimizi arttırmaktayız. Bizlere web sitemizden ve iletişim numaralarımızdan kısa sürede ulaşabilirsiniz. Kaliteli hizmetlerimizde müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmek firmamızın görevleri arasında yer almaktır. Kaliteli, sağlam işçiliğin ve yeniliklerin adresi olan firmamıza sizleri de bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR