• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Nevzat Usta

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Nevzat Bostan

Tadilat işlerivedekorasyonuzmanlık, eğitim gerektirir. Biz bu işi bilerek ve severek yapıyoruz. Konusunda uzman kadromuz ve deneyimli ustalarımızla işlerimizi kaliteyle sunuyoruz.Dekorasyonvetadilat işlerinizibize bırakın.Zamanında teslim, uygun fiyat garantisi veriyoruz. Deneyimli personelimiz yerinde keşif yaptıktan sonra istediğiniz kalitedemalzemeyle, istediğiniz bütçede tadilatınızı yapıyor. Yaptığımız işin sorumluluğunu alıyoruz.

Eskiden ustalarla tek tek uğraşmak zorunda kalıyordunuz.Şimdi tek bir telefonla işinizin tüm yükünden kurtuluyorsunuz.Tadilatveonarımişleri can sıkıcı, sorunlu işler olmaktan çıkıyor. Birebir yerinde A dan Z ye tüm işlerinizi bize gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. İster evinizin boya badana sı olsun ister anahtar teslim tadilat işleri olsun hepsine talibiz.İşi nasıl fiyatlandırdığımızı, hangi malzemeyi nekadar kullandığımızı, malzeme seçimlerimizi birebir görebileceksiniz. Sadece işin karşılığında fiyat söyleyenlerden değiliz, neye nekadar para verdiğinizi görüyorsunuz.

Komple iç tadilat işleri , Mağaza tadilatı , Ev tadilatı , Ofis tadilatı,İş yeri tadilatı,Mutfak tadilatı, Banyo tadilatı,Anahtar teslim tadilat işleri, dekorasyon , ev dekorasyonu , ofis dekorasyonu, sıva ve boya işleri, mantolama , ses yalıtımı , Mutfak ve Banyo tasarımı , PVC doğrama , Çatı Yalıtımı , Kartonpiyer, Asma Tavan , Bölme duvar, Fayans seramik döşeme işleri , Sıhhi tesisat , Elektrik tesisatı , Doğalgaz tesisatı , iç cephe mantolama , dış cephe mantolama aklınızatadilatvedekorasyonhakkında ne geliyorsa uyguluyoruz.Tadilat işlerini tek elde toplayarak fiyattan ve zamandan kazanıyorsunuz.
İstanbul anadolu yakası tadilat işleri ve İstanbul avrupa yakası tadilat işleri için ayrı ekiplerimiz bulunmaktadır. istanbul ev tadilat işleri artık çok kolay.


firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR