• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

New Line Hi-fi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Önder Ulugür

İstanbul Kadıköy’de bulunan sahamızla New Line Hi-Fi olarak sizlere müzik ve sinema gibi ilgisi olan kişilerin ihtiyaç duyabileceği tüm teknolojik donanımların bir arada bulunabileceği bir sistemi sunuyoruz. Dünyada kabul görmüş ses sistemleri alanındaki çok sayıda markanın ürünlerine geniş stok desteğiyle birlikte ulaşabileceğiniz firmamızda hem kalitesiyle hem tasarımıyla dikkat çeken çok sayıda ürünü bir arada da bulabilirsiniz. Yüksek kalitede ses çözümleri alabileceğiniz New Line Hi-Fi olarak bizler İstanbul alışveriş sektörünün ses sistemleri alanında en başarılı firmalarından biri olarak ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz.

Kulaklıklardan hoparlörlere, pikaplardan aksesuarlara, farklı işlevlere sahip olan kablolardan çeşitli ses çözümlerinin alınabileceği pek çok yedek parçaya kadar her noktada sizlere ses alanında çözüm üretiyoruz. Üst düzeyde ses ve görüntü alabilmeniz için gerekli tüm ürünleri bünyesinde bulunduran bir firma olarak kendi bütçelerinize uygun en iyi tercihleri yapmanızı da mümkün hale getiriyoruz. Müzik tutkunu olan müşterilerimizin daha iyi bir ses kalitesine sahip olması için onları doğru şekilde yönlendirmeye de dikkat ediyoruz.

Ses ve görüntü teknolojileri alanındaki gelişmelerin çok hızlı bir şekilde değişim göstermesine bağlı olarak bizler de New Line Hi-Fi adıyla sunduğumuz hizmetleri günden güne geliştirerek sizlere sunuyoruz. Profesyonel olarak kullanılabilen ürünlerin yanı sıra daha amatör ilgileri bulunan siz müşterilerimiz için de çok uygun fiyatlı yeni teknolojileri sizlerle buluşturabiliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR