• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

New Park Kuaför

Sektör :

Yetkili Kişi :

Koray Yıldırım - Özkan Keskinoğlu

Güzellik, kadın için vazgeçilmez bir olgudur. Çünkü kadın kendini güzel hissettiğinde ve bakımlı olduğunda, hayatı daha özel ve keyifli bir hale gelir. Güzelliğin kilit noktalarından birisini ise saçlar oluşturur. Saçların her zaman bakımlı, özel ve özgün bir modele sahip olması gereklidir. Bu amaçla uzun yıllardır kuaförlük mesleği kadınlar için sunulan en önemli meslek haline gelmiştir. Bu özel mesleğin icra edilmesi için profesyonel çalışanlarımız ile New Park Kuaför sizlerin hizmetindedir.

New Park Kuaför Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde Ankara güzellik merkezi sektöründe tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için gerekli yenilikçi ve gelişmeci hizmetlere çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Kurumumuzda saç modelleme, saç kesimleri, saç boyama, manikür, pedikür ve güzellik uygulamaları gibi birçok seçenek bulunmaktadır. Bu hizmetlerin sunulması için her zaman yenilikçi, müşteri ile karşılıklı iletişimde olumlu, gelişime açık olan, ekip çalışmasına önem veren bir yapı ile çalışıyoruz. Verdiğimiz hizmetlerde kaliteden ödün vermeden sağlığa en az zararlı ürünleri kullanıyoruz. Gönül rahatlığı ile işletmemizden hizmet alabilirsiniz.

Eğer sizlerin de saç kesimi, bakımı, makyaj gibi hizmetlere ihtiyacınız var ise doğru adrestesiniz. New Park Kuaför ailesi olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR