• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Neyir İç Giyim

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Cellat

Giyim sektörü eski çağlardan bu yana en çok ciroya sahip sektörlerin başında gelmektedir. Giyim sektörünün hareketliliği elbette ki sektörün alt dallarını da olumlu yönde etkilemiştir. İç giyim, giyim sektörünün alt dalı olmasının yanı sıra artık başlı başına bir sektör haline gelmiştir. İç giyim sektörü kendi modasını belirlemekte, kendi alt dallarına ayrılmış bulunmaktadır.

Firmamız başlıca ana yapı taşı olarak müşterilere sunduğu konforu belirlemiştir. İç giyim sürekli içinizde olan sizden bir parçadır. Hem sizi en iyi hissettiğiniz şekilde güzel gösterebilmeyi, hem de sürekli teninizle temas eden ürünün size verdiği konfor hissini ve rahatlığı maksimuma ulaştırmış ürünleri siz değerli müşterilerimize ulaştırabilmeyi hedeflemekteyiz. Bu amaçlarla çıktığımız yolda Ankara iç giyim sektörünün yılların deneyimi, müşteri profili ve ürün yelpazesi genişliği ile bilir kişisi olmaktan gurur duyuyoruz.

Biz hangi vücut tipi ya da beden olursa olsun kendinizi güzel hissetmenizi, rahatlığınızı önemsemekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyeti ve mutluluğu en önemli önceliğimizdir. Çalışan personel kadromuzu da müşterimize değer veren, güler yüzlü, iş ahlakına sahip ve karşılıklı güven ortamını ilke edinmiş adaylardan oluşturmaktayız.

Bay ve bayan iç giyim modelleri, büyük beden iç giyim modelleri, sutyen modelleri, penti sutyen modelleri, ipli sutyen modelleri ve çocuk gecelik satışında toptan veya perakende şekilde hizmetinizdeyiz. Siz değerli müşterilerimizi mağazamıza bekliyoruz. Unutmayın ki iç giyim kişinin imzasıdır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR