• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nezom Güzellik Merkezi

Adres :

Aşıkpaşa Mahallesi Vedat Dalokay Caddesi No: 42 / B Çankaya Ankara Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nezahat Üstüner

E-Posta Adresi :

nezomnazz@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 781 45 85

Whatsapp 2:

0 (530) 781 45 85

Whatsapp 3:

0 (506) 101 92 20

Nezom Güzellik Merkezi firması olarak Ankara-Çankaya'da hizmet vermekteyiz.

Nezom Güzellik Merkezi firması olarak misyonumuz, çalıştığımız alanda en iyi hizmeti sunmak ve güzellik ve kişisel bakım sektöründe öncü bir firma olmak. Bunu yaparken ise, ahlaki ve etik değerleri, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kalitemizden ödün vermeden satışlarımızı canlandırmak, sektörü canlandırmak, geliştirme politikalarımızı sürdürmek ve sürekli olarak örnek bir kuruluş olarak adımızın anılmasını sağlamaktır.

Nezom Güzellik Merkezi firması olarak en büyük hedeflerimizden bir tanesi de Ankara şehrinde güzellik ve kişisel bakım alanında hizmet veren firmalar arasında başı çekebilmektir. Müşterilerine yalnızca hizmet sunan ve bu hizmetin karşılığını alan bir firma olmaktan kurulduğumuz günden itibaren korkmakta ve kaçınmaktayız.

Müşterimizden alacağımız karşılıktan çok müşterimizin memnun olmasına, ihtiyacının etkili bir şekilde karşılanabilmesi üzerinde çalışmaktayız. Bu sayede güzellik ve kişisel bakım sektöründe hizmet veren en başarılı firmalar arasında başı çekmeyi başarmaktayız. Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler bu kazancımızı kanıtlar niteliktedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR