• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nfs Garage

Adres :

Dr. Ziya Kaya Mahallesi Orhan Gazi Caddesi No: 170 Bursa Gemlik Bursa » Gemlik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erol Balta

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (539) 601 01 41

Whatsapp 2:

0 (539) 601 01 41

Bursa oto aksesuar ve modifiye olarak, özel sektörde sağladığımız imkânlarla öncülüğü bünyemizde barındırıyoruz. Sürekli gelişimi, değişimi ve yeniliği benimseyerek müşteri memnuniyeti hedefli çalışıyoruz. Kurumsal yapımızın denetimlerini sağlıyor ve daha iyi bir hizmet anlayışı için çaba sarf ediyoruz. Yaptığımız işte önem verdiğimiz en önemli hususlardan birisi de siz değerli müşterilerimize karşı sunduğumuz şeffaflık ve güler yüz. Aynı zamanda çalışanlarımızın yüksek nitelikteki bilgi ve deneyimlerini müşterilerimizin ayaklarına seriyoruz. Alanında uzman bir ekiple çalışmak, bu sektörde ki en büyük avantajlarımız arasında yer alıyor. Her koşulda karşılıklı güven etmenini sağlıyor ve işimizde ki başarımızı da buna bağlıyoruz.

Sektörde ki bakım, onarım ve modifiye işlerinizi yürüterek, sorunlarınızı en kısa süre zarfında çözüme ulaştırmak için son teknoloji ile çalışıyoruz. Alanımızda gelişen teknolojiyi ve yenilikleri takip etmeyi amaç ediniyoruz. Bu sayede hem zamandan tasarruf ediyor hem de hizmet niteliğimizi yükselterek müşterilerimiz için en iyi imkânları sağlıyoruz. Temsil ettiğimiz markaların gücünü ve kalitesini, sizlere cazip gelecek şekilde sunmaya çalışıyoruz. Azmimiz ve dürüstlüğümüzü ise bizimle çalışarak göreceğinize eminiz. Müşterilerimizin memnuniyeti ve mutluluğu bizim için her şeyden önemli. Bu nedenle her zaman standartların üzerinde hizmet sunuyoruz.

İçinde bulunduğumuz sektörde rakip tanımıyor ve sizlere en iyi hizmeti vereceğimize inanıyoruz. Hizmetlerimizi standartların üzerine çıkarmak ve kaliteli hizmet anlayışımızı sunmak için siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR