• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nida Star Petshop

Adres :

Gülveren Mahallesi 3713 Sokak No: 32 Kepez Antalya Antalya » Kepez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Süleyman Şanlı

E-Posta Adresi :

nidastarpetshop@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 598 07 07

Whatsapp 2:

0 (543) 598 07 07

Whatsapp 3:

0 (506) 055 50 49

Hayvan dostlarımızın bakımını yapmak için sadece onları sahiplenmiş olmak gerekmemektedir. Hayvan sahibi olmasanız da her birimiz sokakta gördüğümüz canlıya yardım edersek, sevgiyle yaklaşırsak ve bunu yapmayı öğütlersek daha güzel bir toplum haline geliriz. Hayvanları sevdiğimiz kadar yapmamız gereken görevleri de yerine getirmemiz gerekir. Duyarlı vatandaşlar olarak hepimiz bu konuda bilinçlenmemiz gerekmektedir. Bunun için her zaman tecrübeli ve bilgili insanlardan yardım almamız gerekmektedir.

Nida Star Petshop, siz hayvan dostlarımızın evcil ve sokak hayvanları için gereken tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla her an hizmetinizdedir. Ürünlerimizin kalitesiyle, sağladığımız güvenle birlikte ürünlerimizi sizlere sunmaktayız. Antalya evcil hayvan sektöründe firmamız müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunarak öncü bir firma haline gelmiştir. Firmamız olarak politikamız güler yüzlü, uzman personelimizle birlikte müşteri memnuniyetini ve özellikle hayvanlarımızı düşünerek en doğru ve etik şekilde hizmet vermektir.

Doğal ve çevre dostu ürünleri mağazamızda yer vererek hayvan severlerimiz için en doğru ve gereken ürünü sağlamak amaçlarımızın başında yer almaktadır. Ürün çeşitliliğinin fazla olmasının yanında sizler için yeni çıkan ürünleri de takip ederek mağazamızda hızlıca tedarik etmekteyiz. Mağazamızdaki uzman personelimize danışarak her türlü bilgi ve ürün temin edebilmektesiniz. Her vakit bizleri arayarak evcil ve sokak hayvanı için mama desteği sağlayan firmamız, hayvanlar için elinden geleni yapmaya çalışmaktadır. Müşterilerimizi de memnun ederek kalitemizi her zaman geliştirmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR