• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nikita Home Textile

Adres :

Mahmutlar Mahallesi Atatürk Caddesi No: 241 Alanya Antalya Antalya » Alanya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Natalia Düz & Murat Düz

E-Posta Adresi :

mrtdz67@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 637 44 76

Nikita Home Textile firması olarak Antalya-Alanya'da nevresim.bornoz,havlu,bay bayan pijama takımı gibi birçok tekstil ürünün satışı yapmaktayız.

Tekstil-Giyim sektörü içerisinde kendimizi yenileyerek müşterilerimizin talep ve beklentilerine en iyi ve en hızlı cevapları vermek için son sürat çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemden dolayı her zaman ilk prensibimiz bu oluyor. Ana amacımız müşterilerimizin beklentilerine karşılık farklı cevaplar ve çözüm yolları oluşturarak onları memnun etmektir.Tekstil-Giyim sektöründe lider bir firma olmayı benimsediğimiz için müşterilerimize güvenilir, yenilikçi, kaliteli ve dürüst hizmet vermeyi ilke edinmiş bulunuyoruz.

Bu kadar başarılı olmamızdaki en büyük neden işimizi severek yapmamızdır. Sizlerden almış olduğumuz olumlu geri bildirimler ile kalitemize kalite katmaya devam etmekteyiz.

Kurumumuzun her kademesinde yenilikçi anlayışı hâkim olmakla beraber geleneksel değerlerimizi ötelemeden yolumuza devam ediyoruz. Böylece ülke hakikatlerinden hareket etmekte olan firmamız bir referans nokta oluşturarak emin adımlarla geleceğe doğru ilerliyor.Başka firmaların örnek alabileceği pek çok uygulama bizim için standart opsiyonlar haline dönüşmüş durumda.Bu sebeple bugünkü sorumluluğumuzun bilincinde olarak sürekli daha iyiyi daha güzeli ve daha kaliteliyi arıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR