• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nilay Makeup Studio

Adres :

Şirinyalı Mah. İsmet Gökşen Cad. Gül Turgut Apt. No: 52/7 Kat: 2 Lara ( Akdeniz Dondurma Yanındayız ) Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nilay Hanım

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (549) 642 06 07

Firmamız; Antalya güzellik merkezi sektöründe cilt ve vücut bakımı ile her türlü kişisel bakım ihtiyaçlarınıza cevap vermek amacı ile kurulmuştur. Kurucumuz, yönetim kadromuz ve Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikaya sahip uzman estetisyen kadromuz ile amacımız; ileri teknoloji cihazların eşliğinde profesyonel cilt ve vücut bakımı ile kişisel bakım uygulama hizmetleri vermektir. Dolayısıyla donanımlı cihazlarımız, hijyenik ortamımız, kullandığımız steril malzemelerimiz ve anti bakteriyel ürünlerimiz ile son derece elit ve son derece nezih bir mekanda siz değerli hanımefendilere hizmet sunmaktayız. Bununla birlikte faaliyet alanımızdaki konularda son trendleri yakından takip ederek sürekli olarak kendimizi yenilemekte ve geliştirmekteyiz.

Güzellik merkezi olarak kişisel bakıma yönelik tüm uygulamaları bir çatı altında toplayarak hizmet vermenin doğru olduğu düşüncesine sahibiz. Dolayısıyla siz değerli hanımefendilerimize verdiğimiz hizmetler, kalıcı makyaj uygulaması başta olmak üzere g5 masajı, cilt leke tedavisi, dudak renklendirme işlemleri, ipek kirpik uygulaması, kaş tasarımı, buz lazer uygulaması, gözenek sıkıştırma işlemleri gibi oldukça geniş bir ürün yelpazesindedir. Biz bir güzellik merkezi olarak siz değerli hanımefendilerin sadece cildine ve vücudunuz bakım yapmıyoruz. Aynı zamanda ruhunuza da hitap etmekte ve sağlığınızı önemsemekteyiz.

Güzellik merkezi olarak çalışma alanlarımızın hepsinde müşteri memnuniyetini optimum düzeyde tutan bir yaklaşım ile hizmet vermekteyiz. Merkezimizin samimi, içten ve güler yüzlü çalışma personeli merkezimizde yapılan uygulamalar hakkında size daha detaylı bilgiler verecektir. Bunun için sayfamızda verilen iletişim adreslerimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR