• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nilbagsss ( Nişantaşı Bayan Çanta Satışı )

Adres :

- İstanbul » Şişli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Feride Akyol

E-Posta Adresi :

feride.akyol@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (531) 656 34 34

Kadınların severke kullandığı vazgeçilmez aksesuarlarından birisi de çantalardır. Son yıllarda çanta modelleri konusunda oldukça geniş yelpaze de alternatifler oluşturulmuş durumdadır. Kadınların kıyafetlerine ve gidecekleri yere göre bulabilecekleri çeşitli çanta modellerine ulaşmak çok kolaydır.

İstanbul’un Şişli ilçesinde hizmet veren işletmemizde birçok çanta çeşidi yer almaktadır. Rengarek modeller arasında kendiniz için uygun olanı kısa sürede bulabilirsiniz. İşletmemiz uzun senelerdir çanta satışı yapar. Birçok insanın sürekli olarak ziyaret ettiği bir işletme özelliği gösterir. Bu sayede sizlerden tam not almayı başarır.

Her kadının kendisine göre bir tarzı vardır. Çanta seçimi de buna göre değişiklikler gösterir. Bazı kadınlar tek modeli tercih ederken bazıları ise klasik, spor ve şık modelleri dolabında bulundurur. İstanbul çanta konusunda geniş yelpazede seçenekler arıyorsanız bizi haftanın her günü ziyaret edebilirsiniz. İşletmemiz oldukça merkezi bir konumda yer alır. Arkadaşlarınızla birlikte gelip modellerimizi incelemeniz mümkündür.

İşletmemiz de her kadın için alternatifler vardır. Büyük, küçük, renkli, sade, parıltılı, spor, klasik, günlük, düğünlük ve daha nicelerini sıralamak mümkündür. Her çantamız kaliteli özelliklere sahiptir. Uzun seneler gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bugüne dek bizi tercih eden her müşterimiz büyük bir memnuniyet duymuştur. İşletmemiz çantalar konusunda seçenekler sunarken fiyatları da bütçenize uygun olarak sağlar. Yani bütçenize uygun alternatiflere ulaşabilirsiniz. Bizi dilediğiniz zaman ziyaret etmeniz mümkündür. Merkezi konumda yer almaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR