• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nilsu Arıtma & Sıhhi Tesisat ( Antalya Döşemealtı Alo Sıhhi Tesisat )

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Yel

Nilsu Arıtma & Sıhhi Tesisat ailesi olarak birmilyonnokta.com ile hizmet tanıtımı yapıyoruz. Antalya tesisat ve bakım onarım sektöründe verdiğimiz hizmetle müşterilerimizin sorunlarına çözüm sunuyoruz. Bizler tecrübeli ekibimizle hizmet veriyoruz. Bu sayede olası bir aksiliğin önüne geçiyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde sıradan çalışmalar yapılmamaktadır. Tecrübe sahibi ustalar yüksek kaliteye sahip malzemelerle hizmet vermektedir. Böylelikle her zaman doğru ve güvenilir çalışmalar yapılır.

Tesisat ve bakım onarım alanında farklı birçok malzeme kullanılıyor. Kullanılan malzemeler farklı kalitelerde üretiliyor. Bizler düşük kalitede malzeme almayarak çalışmalarımızın değerini koruyoruz. Yüksek kaliteye sahip malzemelerle daha uzun ömürlü, kullanışlı ve güvenilir çalışmalar yapıyoruz. Bu sayede değerli müşterilerimizin güvenini koruyor, firmamızı tercih etmesini sağlıyoruz.

Firma olarak yapıların tesisatıyla ilgileniyoruz. Su tesisatı plan oluşturma, tesisat kurulumu, tamiri, bakımı ve onarımı özenle yapılıyor. Aynı zamanda bizler su arıtma cihazlarının satışı üzerine hizmet veriyoruz.

Günümüz koşullarında sağlığa uygun musluk suyu tüketimi artık zor. Hazır sulara çok fazla para harcamak istemeyenler, istediği her an güvenle su içmek isteyenler kullanıma sunduğumuz cihazları tercih edebilir. Bu cihazlar sayesinde musluk sularından içilebilir, sağlığa uygun sular elde edilir. Sular özel filtre yardımıyla temizlenir ve içilebilir özelliğe gelir. Sizler de ihtiyacınız olan su arıtma cihazını firmamızdan temin edebilirsiniz. Cihazlar garantilidir. Doğru fiyata aradığınız cihazı satın alabilirsiniz. Bizler her zaman hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR