• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Nilüfer Kestane Şekeri Fabrika Satış Mağazası

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Emin Demir

reklam logosu
  • firma fb
Nilüfer Kestane Şekeri Fabrika Satış Mağazası olarak osmangazi kestane şekeri,osmangazi kestane şekeri satışı,osmangazi kestane şekeri satış noktası,osmangazi kestane şekeri satan yerler,osmangazi kilo ile kestane şekeri satışı,osmangazi toptan kestane şekeri satışı,osmangazi meşhur kestane şekercisi,osmangazi kestane şekeri satış noktası,osmangazi kestane şekeri satış mağazası,osmangazi kestane şekeri fabrika satış noktası,osmangazi kestane şekeri fabrika satış mağazası,osmangazi dibek kahvesi satışı,osmangazi dibek kahvesi satan yerler vb alanda hizmet vermekteyiz.
İlk kurulduğumuz günden bugüne gelmemizde payı çok büyük olan kurucu ekibimizin yanı sıra bugüne kadar yöneticilik yapmış olan deneyimli ekibimiz ve hali hazırda firmamız bünyesinde faaliyet gösteren tüm teknik personelimizle birlikte büyük bir aile olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her birinin çalışma ortamından duyduğu memnuniyetten emin olacak şekilde yürüttüğümüz faaliyetlerin karşılığını siz müşterilerimizin olumlu görüşleri ile alıyoruz.

Sektörünün yerel düzeyde alanında ilk firmalarından biri olma gururunu yaşayan firmamız yıllar sonra kazandığı deneyimlerle öncü bir firma olarak diğer firmaları ve sektörü de yönlendiren bir firma haline gelmiştir. Teknolojinin sağladığı imkanlar ölçüsünde hizmetlerimizi daha verimli, daha uygun fiyatlı sunabilmemizi sağlayacak tüm uygulamaları faaliyetlerimiz içine entegre ederek siz müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Kalite ve hizmet standartlarını her geçen gün artırmaya devam eden bir firma olarak modern uygulamaların satın almaya sağladığı tüm kolaylıkları sizlerle buluşturuyoruz.

Şehreküstü tren istasyon alt geçidi16050 OSMANGAZİ/BURSA

GÖRÜKLE MAHALLESİ ÜNİVERSİTE 1.CADDESİ NO:913/1 ÜNİVERSİTE METRO İSTASYONU İÇİ NİLÜFER/ BURSA

AHMET REFİK PAŞA MAHALLESİ ANKARA CADDESİ KESTEL METRO İSTASYON İÇİ KESTEL /BURSA

297/2 ARABA YASAĞI MAHALLESİ ANKARA YOLU 297/2 ARABAYASAĞI METRO İSTASYON İÇİ YILDIRIM/BURSA

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR