• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nisa Akvaryum

Adres :

İstasyon Mahallesi Kartal Sokak 43/d Sincan / Ankara Ankara » Sincan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Levent Serdar Kargılı

E-Posta Adresi :

lserdar32@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 967 45 33

Nisa Akvaryum olarak Ankara-Sincan da hizmet vermekte olupevcil hayvan ,balık ,kuş ,akvaryum malzemeler, kuş kafesi, mobilyalı akvaryum, kedi köpek malzemesi ,kuş yemi,kedi yemi,köpek yemi,balık yemi,kuş satışı, kedi evi,köpek evi vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR