• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Nisam Güzellik Salonu ( Konaklı Lazer Epilasyon Merkezi )

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yasemin Buğur

reklam logosu
  • firma instagram

Güzellik merkezi olarak faaliyet gösteren Nisam Güzellik Salonu birmilyonnokta.com üyesidir. Hızla gelişen ve yenilenen sektörümüzde sizleri en pratik ve en yeni güzellik uygulamaları ile buluşturmaktayız. Estetik dokunuşlarla güzelliğinize güzellik katan estetik dokunuşlar yapmaktayız. Uzun ve kısa vadede istediğiniz sonuçları elde edeceğiniz müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizle huzurunuzdayız. Bir ticari firma olmanın ötesine geçmeyi başararak bugün geniş bir kitleye hizmetlerimizi ulaştırmaktayız.

Antalya güzellik merkezi olarak hem kadınlara hem de erkeklere geniş yelpazede pek çok güzellik ve kişisel bakım hizmetini tek bir platformda vermekteyiz. Deneyimli ve alanında uzman personellerimizle güler yüzlü hizmetler sunmaktayız. Sizlerin sağlığını ön planda tutan hizmet anlayışı ile hareket etmekteyiz. Steril ve hijyen koşullarına uygun bir şekilde düzenlediğimiz güzellik merkezimizde tüm işlem ve uygulamaları titizlikle yürütmekteyiz. Sizlerin talep ve beklentilerine en ideal şekilde karşılık vermekteyiz.

Güzellik merkezi olarak her türlü teknik ve teknolojik donanıma sahip bir şekilde sizlerin huzurundayız. Sizlere; kirpik uygulaması, protez tırnak uygulaması, lazer epilasyon, kırışıklık giderme, gözenek sıkılaştırma, kalıcı eyeliner ve daha pek çok uygulamayı itinayla tamamlamaktayız. Tüm hizmetlerimizde her zaman yeniliği ön planda tutarak sizleri en ideal uygulamalarla buluşturmaktayız. Uzun vadede güvenle ve memnuniyetle kalacağınız hizmetlerimizi uygun fiyatlarla sunmaktayız. Her dönem yenilediğimiz ve istifadenize sunduğumuz indirim ve kampanyalarla kolaylıklar sunmaktayız. İdeal bir güzellik ve bakım hizmetleri için en doğru adres olarak hizmetinizdeyiz.

antalya alanya lazer epilasyon merkezi,antalya alanya lazer epilasyon işlemleri,antalya alanya lazer epilasyon fiyatları,antalya alanya lazer epilasyon uygulaması,antalya alanya buz lazer epilasyon işlemleri,antalya alanya buz lazer epilasyon,antalya alanya cilt bakım merkezi,antalya alanya cilt bakım işlemleri,antalya alanya dermapen cilt bakımı,antalya alanya kalıcı oje uygulaması,antalya alanya protez tırnak uygulaması,antalya alanya protez tırnak çeşitleri,alanya lazer epilasyon merkezi,alanya lazer epilasyon işlemleri,alanya lazer epilasyon fiyatları,alanya lazer epilasyon uygulaması,alanya buz lazer epilasyon işlemleri,alanya buz lazer epilasyon,alanya cilt bakım merkezi,alanya cilt bakım işlemleri,alanya dermapen cilt bakımı,alanya kalıcı oje uygulaması,alanya protez tırnak uygulaması,alanya protez tırnak çeşitleri,alanya konaklı lazer epilasyon merkezi,alanya konaklı lazer epilasyon işlemleri,alanya konaklı lazer epilasyon fiyatları,alanya konaklı lazer epilasyon uygulaması,alanya konaklı buz lazer epilasyon işlemleri,alanya konaklı buz lazer epilasyon,alanya konaklı cilt bakım merkezi,alanya konaklı cilt bakım işlemleri,alanya konaklı dermapen cilt bakımı,alanya konaklı kalıcı oje uygulaması,alanya konaklı protez tırnak uygulaması,alanya konaklı protez tırnak çeşitleri,konaklı lazer epilasyon merkezi,konaklı lazer epilasyon işlemleri,konaklı lazer epilasyon fiyatları,konaklı lazer epilasyon uygulaması,konaklı buz lazer epilasyon işlemleri,konaklı buz lazer epilasyon,konaklı cilt bakım merkezi,konaklı cilt bakım işlemleri,konaklı dermapen cilt bakımı,konaklı kalıcı oje uygulaması,konaklı protez tırnak uygulaması,konaklı protez tırnak çeşitleri,

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR