• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nnk Oto Aksesuar

Adres :

Müjdat Kösdemgil Cad No 75 Osmangazi Demirtaş Bursa Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sinan Kuru

E-Posta Adresi :

unalkuru270@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 203 16 57

Nnk Oto Aksesuar olarak Bursa-Osmangazi de hizmet vermekte olupoto aksesuar koltuk kılıfı jant modelleri jant kapağı oto paspas çeşitleri silgeç satışları boyun yastığı antifiriz cam suyu dekoratif paspas vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR