• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Noa Hair Salon

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Erkan Ayav

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Kadınların saçlarında iyi bir dokunuş gerçekleştirmek, hayatlarında değişimin kapısını aralayan noktalardan birisidir. Hem gündelik hayatta hem de özel günlerde iyi bir saç tasarımı sayesinde çok farklı bir görünüm ve daha yüksek bir özgüven elde edilebilir. Bu konuda saç tasarımı ve estetik uygulamalar açısından profesyonel bir işletmeden hizmet alınması önemlidir. Örneğin, Sakarya Serdivan ilçesinde Noa Hair Salon işletmesi olarak sizlere aradığınız kaliteli hizmetleri sağlıyoruz.

Noa Hair Salon işletmesi olarak Serdivan kuaför sektörü içerisinde çok uzun yıllardır profesyonel kişiler ve sistemler ile hizmet sunuyoruz. Bu sayede gerçekleştirdiğimiz hizmetler arasında temel kuaförlük hizmetleri, manikür, pedikür, saç bakımı ve saç tasarımı yer almaktadır. Daha özel hizmetler konusunda gelin başı, keratin uygulamaları, saç renklendirme, saç kesimi, ipek kirpik, protez tırnak ve türban tasarımı gibi hizmetler yer almaktadır.

Firmamız bu uygulamaları gerçekleştirmek için çok uzun yıllardır sektörde yer alan profesyonel kişiler ile çalışmayı tercih etmektedir. Bünyemizde yer alan personeller sektörün uzmanları arasından seçilmiş ve yıllardır güncel eğitimler alarak her zaman doğru uygulamalar sağlamayı hedeflemektedir. Bu sayede gerçekleştirilen her uygulama sonucunda istenilen estetik görüntü ve değişim elde edilmektedir.

Firmamız uygulamalarda sağlanan kalite için profesyonelliğe önem verdiği kadar kullanılan malzeme kalitesine de çok yüksek bir önem vermektedir. Çünkü iyi bir malzeme kullanılması, iyi bir ustalık ile birleştirildiğinde en uygun fiyatlarla istenen kalitenin elde edilmesi mümkündür.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR