• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Nokta Tekel Şarküteri Soğuk Meze

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Çetin Demir

reklam logosu
  • firma instagram

Nokta Tekel Şarküteri tüm bilgi ve birikimiyle sizlere kaliteli hizmet sunmak adına büyük çaba sarf etmektedir. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemini benimsemekle birlikte daha geniş kitlelere ulaşabilmek adına ürün çeşitlerini genişletmektedir. İstanbul/ Ataşehir’ de alışveriş sektöründe alanında en başarılı firmaların arasında olmak bizleri gururlandırmaktadır. Bulunduğumuz bölgede en çok tercih edilen alışveriş noktası olmak ve standartların üzerinde hizmet vermek bizim tek görevimizdir.

Tekel ve market alışverişiniz için bizleri tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz. Ataşehir ve çevresinde bulunuyor iseniz bizleri ziyaret etmek ve ürünlerimizi incelemek adına sizleri her gün firmamıza bekleriz. En kolay ve pratik alışveriş siz değerli müşterilerimiz için buradadır. Güler yüzlü ve ilgili personellerimiz alışveriş esnasında ürünlerimiz hakkında sizleri bilgilendirerek, keyifli bir alışveriş yapmanıza destek olacaklardır. Bünyemizde bulunan bazı hizmetler ise; alkol siparişi, kuruyemiş çeşitleri, meze çeşitleri, alkollü ve alkolsüz içecek, market ürünleri ve daha fazlası için bizleri tercih edebilirsiniz.

Haftanın her günü, gece ve gündüz olarak kesintisiz hizmet arayanlar Nokta Tekel Şarküteri’ yi arayıp sipariş verebilirler. Hızlı teslimat konusunda oldukça hassas davranan firmamız müşterilerimizi memnun etmektedir. İstediğiniz zaman ise online olarak ürünlerimizi inceleyebilir ve seçiminizi yapabilirsiniz. Alanında uzman kadromuz kaliteli hizmet için çalışmaya devam ederken en yeni ürünleri sunmak için araştırma yapmaktadır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR