• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nort Yacth

Sektör :

Yetkili Kişi :

Altan Çetinkaya
Hoş Geldiniz
Merhabalar siz degerli konuklarımız içindünya standartlarında Tekne Kiralama, satıs, imalat ve yat portfolio yönetimi ile kusursuz hizmet kalitesinin yanında geleneksel Türk konukseverliği ve misafir memnuniyetini esas alarak, North yacht göcek çatısı altında buluştuk. Mavi yolculuk Tekne kiralama,Satılık tekne, Tekne imalatı, Teknik servis, personel ihtiyacı alanlarında yıllarca edindiğimiz tecrübelerimize dayanarak sizlere kaliteli ve güvenli hizmet vermek icin buradayız.
Çağlar boyunca sayısız medeniyetlerin buluştuğu Akdeniz in bereketli kıyıları, Ege denizi,yunan adaları, Kuşadası, Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Kalkan, Kaş ve Antalya kıyı şeridinde deneyimli kadromuz ile sizleri ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.
Yerli ve yabancı misafirlerimize her türlü teknik ve lojistik destek ile emniyetli ve huzurlu mavi yolculukyapmalarını sağlamak için Turkiyenin en kaliteli yat personeli ile donatılmış, kusursuz teknelerini sahip oldugumuz yat portföyünü beğeninize sunduk.
Tekne almak isteyen yerli ve yabancı müşterilerimize, expertiz hizmeti yanında web sayfamızda bulunan portföyümüzden en doğru yatı satın almalarını sağlamak veya fiyat ve kalite olarak kendilerine en uygun yatı bulmalarında yardımcı olmak bizim expertiz alanımız ve profesyonel olarak en iyi bildiğimiz konudur

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR