• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Nota Teknoloji

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Zafer Sucuoğlu

  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Nota Teknoloji birmilyonnokta.com ile iş birliği yapan onlarca firma arasında bulunmaktadır. İstanbul teknik servis sektörü kapsamında sunmuş olduğumuz kaliteli hizmet ile bu alanda ilk tercih edilen firmalar arasında yer alıyoruz. Uzun yıllardır içinde olduğumuz bu sektörde işimizi en iyi şekilde yaparak farkımızı ortaya koymaya devam ediyoruz.

Nota Teknoloji olarak sıfır ve ikinci el telefon satışı yapıyoruz. Ek olarak yalnızca cep telefonu satışı alanında değil, tamiratı için de teknik servis hizmeti veriyoruz. Telefonlarınızın gerekli tamirini ve bakımını yaparak en kısa süre içerisinde sizlere ulaştırıyoruz. Bu konuda işini profesyonel olarak yapan çalışanlarımız telefonunuzu eksiksiz şekilde tamir ederek ilk alındığındaki sağlamlığıyla sizlere teslim etmektedir.

Cep telefonu satışı ve teknik servis hizmeti dışında birçok teknolojik aletin de satışını yapmaktayız. Başta her türlü cep telefonuna uyum sağlayabilecek şarj aletleri olmak üzere farklı modellerde kulaklık çeşitleri, telefonlarınız için kılıf ve çeşitli aksesuarları da sizlere ulaştırıyoruz. En sağlam ve en şık ürünlerin satışını yaparak siz değerli müşterilerimiz için en doğru adres olarak hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Firmamız İstanbul Üsküdar’da oldukça merkezi bir konumda yer almaktadır. Sunmuş olduğumuz hizmetlerden faydalanmak isteyen tüm müşterilerimizi iş yerimize bekliyoruz. Buna ek olarak müşterilerimize kolaylık sağlayabilmek adına bazı ürünlerimizin satışını online platformlarda da yapıyoruz. Firmamız hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar için iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

istanbul üsküdar sıfır cep telefonu satışı,istanbul üsküdar yenilenmiş cep telefonu satışı,istanbul üsküdar cep telefonu satışı,istanbul üsküdar ikinci el cep telefonu satışı,istanbul üsküdar cep telefonu alımı,istanbul üsküdar cep telefonu tamiri,istanbul üsküdar iphone cep telefonu teknik servisi,istanbul üsküdar samsung cep telefonu teknik servisi,istanbul üsküdar xiaomi cep telefonu teknik servisi,istanbul üsküdar huawei cep telefonu teknik servisi,istanbul üsküdar oppo cep telefonu teknik servisi,istanbul üsküdar oppo cep telefonu tamiri,istanbul üsküdar tuşlu cep telefonu tamiri,istanbul üsküdar cep telefonu kılıfı satışı,istanbul üsküdar cep telefonu şarj cihazı satışı,istanbul üsküdar kablosuz kulaklık satışı,istanbul üsküdar cep telefonu aksesuarları satışı,istanbul üsküdar cep telefonu anakart değişimi,istanbul üsküdar cep telefonu teknik servisi,istanbul üsküdar cep telefonu tamir servisi,istanbul üsküdar cep telefonu ekran değişimi,istanbul üsküdar cep telefonu batarya pil değişimi,istanbul üsküdar cep telefonu tamiri,istanbul üsküdar cep telefonu kasa değişimi,istanbul üsküdar garantili ikinci el telefon satışı,istanbul üsküdar cep telefonu yenileme servisi,istanbul üsküdar akıllı telefon yenileme servisi,istanbul üsküdar 2.el cep telefonu satışı,üsküdar sıfır cep telefonu satışı,üsküdar yenilenmiş cep telefonu satışı,üsküdar cep telefonu satışı,üsküdar ikinci el cep telefonu satışı,üsküdar cep telefonu alımı,üsküdar cep telefonu tamiri,üsküdar iphone cep telefonu teknik servisi,üsküdar samsung cep telefonu teknik servisi,üsküdar xiaomi cep telefonu teknik servisi,üsküdar huawei cep telefonu teknik servisi,üsküdar oppo cep telefonu teknik servisi,üsküdar oppo cep telefonu tamiri,üsküdar tuşlu cep telefonu tamiri,üsküdar cep telefonu kılıfı satışı,üsküdar cep telefonu şarj cihazı satışı,üsküdar kablosuz kulaklık satışı,üsküdar cep telefonu aksesuarları satışı,üsküdar cep telefonu anakart değişimi,üsküdar cep telefonu teknik servisi,üsküdar cep telefonu tamir servisi,üsküdar cep telefonu ekran değişimi,üsküdar cep telefonu batarya pil değişimi,üsküdar cep telefonu tamiri,üsküdar cep telefonu kasa değişimi,üsküdar garantili ikinci el telefon satışı,üsküdar cep telefonu yenileme servisi,üsküdar akıllı telefon yenileme servisi,üsküdar 2.el cep telefonu satışı,
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR