• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nur Hidrolik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uğur Albayrak - Taşkın Sert

Nur Hidrolik olarak İzmir Cumaovası Menderes’te hizmet vermekte olan firmamız, yılların deneyimi ve profesyonelliği ile müşterilerinin ihtiyaçlarına çözümler üretmektedir. İzmir otomotiv sektörünün önü kuruluşlarından birisi olan firmamız, dinamik kadrosuyla her zaman daha iyiyi ve daha yeniyi iş ortaklarına takdim etmekte, başarısını onların başarısı kılarak alanında dünya standartlarında hizmetler sunmaktadır.

Firma olarak ana ilkemiz daima üretken olmak, verimli çalışmak, yapıcı olarak iş birliği yaptığımız kuruluşların çalışmalarında fayda sağlamaktır. Bunun için sektörde müşteri ihtiyaçlarına en güvenli çözümleri en uygun nitelikte yenilikçi sistemler ile üretiyoruz. En üst düzey bileşenleri tasarlıyor, uluslararası stratejik hedeflerimiz çerçevesinde sektörün lider markası olmayı amaçlıyoruz.

Firma olarak hem çalışanlarımızın hem de paydaşlarımızın memnuniyetinde süreklilik sağlamaya çalışıyor, topyekûn mükemmellik ilkesiyle etik değerlere, çevreye ve topluma da saygılı çalışıyoruz. Beklentilere en uygun ürünleri tasarlıyor, üretiyor ve pazarlıyoruz. Dürüstlük ve çalışkanlıkla firmamızı en son sistem makinelerle donatmış bulunuyoruz. En yeni teknolojilerle hizmetlerimizi hep bir adın daha ileriye taşıyoruz.

Hidrolik tamiri, hidrolik bakımı, hidrolik onarımı, ticari araç hidrolik servisi, ağır vasıta hidrolik servisi, araç üstü ekipmanları imalatı, kayar kasa tamiri, hidrolik piston tamiri, oto hidrolik servisi ve daha onlarca farklı hizmeti firmamız bünyesinde bulabilirsiniz. Uzman kadromuzdan alacağınız hizmetle araçlarınızın ve kendinizin can sağlığını koruyabilir, araçlarınızı daha işlevsel ve kullanışlı hale getirebilirsiniz. Güvenle yolunuza devam edersiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Kurban Bayramı Tatili nedeni ile firmamız 18.07.2021 ile 26.07.2021 tarihleri arasında hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı info@solidogrup.com mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar