• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nur Kuaför Körfez

Adres :

Agah Ateş Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No : 34-a Hereke ( Seyidoğlu Pastanesi Yanı ) Körfez Kocaeli » İzmit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nur Şafak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 378 02 05

Biz kadınların, her güzellik ihtiyacımız için gönül rahatlığı ile tercih edebileceğimiz bir kuaförümüzün olmasını isteriz. Saç kesiminden boyaya, fön çekimine kadar pek çok farklı hizmeti pratik, hızlı ve doğru şekilde yapan kuaförler de yok denecek kadar az olduğundan dolayı doğru kuaförü bulmak biraz zaman alabilir. Biz Nur Kuaför olarak, sizlerin ihtiyaç duyduğu her kuaförlük hizmetini profesyonel şekilde yerine getiriyoruz.

Kocaeli kuaför sektöründe sıcakkanlı ve samimi hizmetimiz sayesinde, birçok farklı kesimden müşteri portfolyosuna sahibiz. Her kesimden müşteriye hitap eden bir kuaför oluşumuzu da işimizi büyük bir profesyonellik ve mükemmeliyetçi çalışma yöntemimize borçluyuz. Günlük kuaför ihtiyaçlarınızdan, özel günlerinizde yaptırmak istediğiniz bakımlara değin pek çok konuda sizlere hizmet sunuyoruz.

Alanında profesyonel ve tecrübeli kadromuz ile, istediğiniz her hizmeti sizlere sunuyoruz. Cilt bakımından kaş tasarımına, nişan başından gelin başına, saç kesimden saç tasarımına kadar ihtiyaç duyduğunuz her hizmeti en kaliteli ve nitelikli haliyle gerçekleştiriyoruz.

Kuaförümüzün en büyük hedefi, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermektir. Bu yüzden tüm çalışanlarımız ile sizlerin memnuniyetini sağlayabilmek adına var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her aşamada duyacağınız memnuniyet, işletmemizi bir adım öteye taşıyacak ve bizleri de ziyadesiyle mutlu edecektir.

Sizler de Kocaeli’de gönül rahatlığı ile güvenebileceğiniz bir kuaför arayışında iseniz, sizlere üstün kalitede hizmet sunmak için ağırlamaktan memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Kocaeli izmit bayan kuaför salonu, Kocaeli izmit saç tasarım merkezi, Kocaeli izmit gelin başı yapan kuaförler, Kocaeli izmit nişan başı modelleri, Kocaeli izmit bayan saç kesim modelleri, Kocaeli izmit saç ombre modelleri, Kocaeli izmit bayan saç renklendirme, Kocaeli izmit cilt bakım merkezi, Kocaeli izmit cilt leke tedavisi, Kocaeli izmit türban tasarım merkezi, Kocaeli izmit microblading kıl tekniği, Kocaeli izmit kaş tasarım merkezi, Kocaeli izmit türban tasarım salonu, Kocaeli gebze bayan kuaför salonu, Kocaeli gebze saç tasarım merkezi, Kocaeli gebze gelin başı yapan kuaförler, Kocaeli gebze nişan başı modelleri, Kocaeli gebze bayan saç kesim modelleri, Kocaeli gebze saç ombre modelleri, Kocaeli gebze bayan saç renklendirme, Kocaeli gebze cilt bakım merkezi, Kocaeli gebze cilt leke tedavisi, Kocaeli gebze türban tasarım merkezi, Kocaeli gebze microblading kıl tekniği, Kocaeli gebze kaş tasarım merkezi, Kocaeli gebze türban tasarım salonu, Kocaeli darıca bayan kuaför salonu, Kocaeli darıca saç tasarım merkezi, Kocaeli darıca gelin başı yapan kuaförler, Kocaeli darıca nişan başı modelleri, Kocaeli darıca bayan saç kesim modelleri, Kocaeli darıca saç ombre modelleri, Kocaeli darıca bayan saç renklendirme, Kocaeli darıca cilt bakım merkezi, Kocaeli darıca cilt leke tedavisi, Kocaeli darıca türban tasarım merkezi, Kocaeli darıca microblading kıl tekniği, Kocaeli darıca kaş tasarım merkezi, Kocaeli darıca türban tasarım salonu, Kocaeli derince bayan kuaför salonu, Kocaeli derince saç tasarım merkezi, Kocaeli derince gelin başı yapan kuaförler, Kocaeli derince nişan başı modelleri, Kocaeli derince bayan saç kesim modelleri, Kocaeli derince saç ombre modelleri, Kocaeli derince bayan saç renklendirme, Kocaeli derince cilt bakım merkezi, Kocaeli derince cilt leke tedavisi, Kocaeli derince türban tasarım merkezi, Kocaeli derince microblading kıl tekniği, Kocaeli derince kaş tasarım merkezi, Kocaeli derince türban tasarım salonu, Kocaeli değirmendere bayan kuaför salonu, Kocaeli değirmendere saç tasarım merkezi, Kocaeli değirmendere gelin başı yapan kuaförler, Kocaeli değirmendere nişan başı modelleri, Kocaeli değirmendere bayan saç kesim modelleri, Kocaeli değirmendere saç ombre modelleri, Kocaeli değirmendere bayan saç renklendirme, Kocaeli değirmendere cilt bakım merkezi, Kocaeli değirmendere cilt leke tedavisi, Kocaeli değirmendere türban tasarım merkezi, Kocaeli değirmendere microblading kıl tekniği, Kocaeli değirmendere kaş tasarım merkezi, Kocaeli değirmendere türban tasarım salonu,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR