• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nur Organik Gıda

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nurettin Ateş

Nur Organik Gıda, sektörün en doğal ve en taze yumurtalarını sizlere sunmaktan gurur duyuyor. İstanbul/ Silivri’ de siz değerli müşterilerimizi düşündüğümüz için, insan sağlığı üzerindeki faydalarının önemini bildiğimiz yumurtalarımızı sizlerle buluşturuyoruz. İçerisinde bulunan kalsiyum, potasyum, demir ve A vitamininin, insan sağlığındaki önemi tartışılamaz. Özellikle gelişim çağındaki çocukların tüketimi daha da önem arz eder. Yumurta, en yüksek miktarda tüketilen hayvansal gıdaların başında yer alır. Yumurtanın kullanım alanı oldukça geniştir. En tercih edilen gıda türüdür.

Firmamız, müşterilerinin sağlığını dikkate alarak, günlük yumurta , köy yumurtası, organik yumurta satışı yapmaktadır. İster perakende isterseniz toptan satışımız mevcuttur. Bizleri tanıdığınızda yumurtalarımızın gezen tavuk dediğimiz yöntemle büyüdüğünü göreceksiniz. Firmamız; marketlere, restoranlara, otellere ve pastanelere düzenli olarak satış ve dağıtım yapmaktadır.

Genetiği değiştirilmiş yumurtalar artık piyasada yer almaktadır. Kendimizi ve çocuklarımızı koruyarak insan sağlığını tehdit edecek bu yumurtalardan uzak durmalıyız. Hijyen kurallarına uyularak, taze olması gereken yumurtaların doğal ortamlarda beslenen tavuklardan elde edilmesi, tavukların ise doğal beslenmesi büyük önem arz etmektedir.

Firma olarak amacımız, doğal ve sağlık deposu yumurtalarımızı , müşterilerimize en taze şekilde ulaştırabilmektir. Yumurtanın değerinin bilincinde olarak, ellerimizle beslediğimiz ve çiftliğimizde serbest dolaşan tavuklarımızdan elde ettiğimiz doğal yumurtalarımızı, profesyonel ve ısı düzeyi ayarlanmış tesislerimizde depolayarak hizmetinize sunuyoruz.

Firma olarak sektördeki devamlılığımızı sağlamak için birçok alanda yeniliklere kucak açıyoruz. Müşteri memnuniyetini ön plana çıkararak, olumlu geri dönüşler almak şirket olarak bizleri memnun etmektedir. Doğal ve sağlıklı beslenmek için bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

SERTİFİKALI GEZEN(1 )TAVUK YUMURTASI HİZMETİ VERMEKTEYİZ.

ORGANİK (0) YUMURTAHİZMETİ VERMEKTEYİZ.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR