• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nuray Gönül Gültekin Beslenme ve Yaşam Merkezi ( Kastamonu Diyetisyen )

Adres :

İnönü Mah. Yalçın Cad. Özkendirci Apt. Kat: 1 No: 4 Kastamonu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Dyt. Nuray Gönül Gültekin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (534) 638 05 05

Kastamonu danışmanlık sektöründe hizmet veren Nuray Gönül Gültekin Beslenme ve Yaşam Merkezi ismiyle bilinen firmamız birmilyonnokta.com üyesidir.

Beslenmek en temel ihtiyaçlardan biridir ve hayati önem taşır. Sağlıklı yaşamın vazgeçilmezi de sağlıklı beslenmedir. Bu nedenle tüketilen besinlerin dikkatli bir şekilde ve kişinin kendine has metabolizmasına göre seçilmesi çok önemlidir. Bu konuda bir uzmanın desteğini almak çok faydalı olacaktır. Firmamız öncelikle sizin için detaylı bir analiz yapmaktadır. Sonuçlara göre ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde bir yol belirlenmektedir.

Ayrıca vücut analizi, kilo alma veya kilo verme danışmanlığı, kilo kontrol danışmanlığı, kurumsal beslenme danışmanlığı, hastalıklarda beslenme danışmanlığı gibi konularda da firmamızdan destek alabilirsiniz.

Bunlar dışında, son dönemlerde sıkça tercih edilen G5 masajı uygulaması, son teknoloji cihazlarla ve profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. G5 masajını tercih ederek bölgesel sıkılaşma ve incelmenin en konforlu hali ile tanışabilirsiniz.

Bilindiği gibi tüm dünyada çoğu işler artık internet üzerinden halledilmeye başlandı. Firmamız da bu duruma güncel bir şekilde ayak uydurarak online danışmanlık hizmetleri vermektedir. Bize WhatsApp ve E-Posta adresimiz üzerinden online olarak ulaşabilirsiniz. Bu şekilde de sizlere kesintisiz bir şekilde destek sağlayabilmekte; kilo kontrolü ve diyetlerinizi takip edebilmekteyiz.

Alanında uzman kadromuz ve tecrübelerimiz ile size en iyi hizmeti sunmak için yanınızdayız. Detaylı bilgi almak için bize telefon numaramızdan, WhatsApp ve E-Posta adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR