• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ödemiş Veteriner Kliniği

Adres :

Umurbey Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 32/a İzmir » Ödemiş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Veteriner Hekim Yağmur Özyürek - Veteriner Hekim Muzaffer Özyürek

E-Posta Adresi :

yagmurtubaozyurek@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 767 53 77

Evcil hayvan sektöründe hizmet veren Ödemiş Veteriner Kliniği isimli firmamız İzmir’de birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet vermektedir. Evcil hayvanlarınızın bakım ve tedavi ihtiyaçlarını hızlı ve en iyi olacak şekilde gerçekleştiririz.

Evcil hayvanlarınızın dışarıdan gözlenebilen veya çeşitli belirtiler ile fark edilebilen rahatsızlıkları olabilir. Bireysel uygulayacağınız yöntemlerin durumu daha kötü hale getirme olasılığı olduğundan bu tür durumlarda profesyonel bir veteriner hekimden yardım almanız daha faydalıdır. İzmir evcil hayvan sektöründe yer alan kliniğimiz bünyesinde yer alan uzman veteriner hekimimiz evcil hayvan sağlık problemlerinde hızlı ve doğru şekilde teşhis- tedavi işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ödemiş’te bulunan kliniğimize acil müdahale gerektiren durumlarda da başvurabilirsiniz.

Evcil hayvanınızı çok sevmenize rağmen yeni yavrulara bakacak alan ve imkanınız olmayabilir. Sürpriz doğumlar ile karşılaşmamak için kliniğimizden evcil hayvan kısırlaştırma hizmeti alabilirsiniz. Uzman veteriner hekimimiz tarafından uygulanan işlemlerde evcil hayvanınızın sağlığı tehlikeye atılmaz. Ayrıca evcil hayvan aşılama işlemleri için de merkezimize başvurabilirsiniz.

Acil mamaya ihtiyaç duyduğunuz durumlarda alo mama siparişi hizmetimizden faydalanarak, kaliteli mamaları doğru fiyatlara adreslerinize kısa süre içerisinde getirtebilirsiniz. Kliniğimizde pek çok petshop malzemesinin satışı da gerçekleştirilmektedir.

Evcil hayvanlarınızın tıraş, tırnak kesimi gibi kuaför işlemlerini bireysel gerçekleştirmeye çalıştığınızda evcil hayvanınıza zarar verebilir veya zarar görebilirsiniz. Bu işlemlerin kısa süre içerisinde nitelikli olarak gerçekleştirilmesi için firmamızı tercih edebilirsiniz. Evcil hayvanınızın bakım ve tedavi ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için firmamızı tercih ediniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler