• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Öğmen Hafriyat

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Adem Öğmen

reklam logosu
  • firma fb

Şirketimiz Muğla merkezli her zaman büyüyen ve en büyük sektör olan inşaat sektöründe büyük işlere imza atan bir kuruluştur. Farklı proje ve işlerimizle büyük ilklere imza atmış olup yılların verdiği tecrübe sayesinde bu günlere gelmiştir.

İş kültürümüz olarak müşteri memnuniyetini öncü planda tutarak kaliteli işler yapmayı başarmaktayız. Muğla hafriyat sektöründe verdiğimiz çalışmalarda ekskavatör, greyder, loder gibi birçok iş makinesi kullanmaktayız. Dar alanlarda ve çevredeki bina kırım ve yıkımı gerçekleştirip moloz nakliyesi yapmaktayız. Yıkım işlerinin yanı sıra inşaat, çevre düzenlemesi bahçe onarımı, asfalt düzenleme işlemleri gibi birçok alanda da faaliyet göstermekteyiz. İnşaat sonrası alt yapı işlemlerinde bozulan asfaltları düzenliyor ve ya bağ ve bahçenizde beğenmediğiniz yerleri onararak arazi düzenleme işlemleri yapıyoruz. Yaptığımız işlere yüksek önem göstermekte ve belirlenen sürede profesyonel bir şekilde işlemleri tamamlamaktayız.

İşini bilen kadromuz ve her türlü donanıma sahip iş makinelerimiz ile sizlere en yeni uygulamaları sunuyoruz. Kaliteli hizmet sunarak uluslararası yeniliklerden siz müşterilerimizin de yararlanmasını sağlıyoruz. İşimizi sağlam bir şekilde kısa sürede tamamlıyoruz ve sizleri bekletmede gönül rahatlığı ile teslim ediyoruz. İşimizin her aşamasında rutin kontroller sağlamakta ve hiçbir yanlışlığa imkan vermeden güvenle çalışmaktayız. Bu sayede müşterilerimizden olumlu geri dönüşler almakta ve birçok yere referans olarak gösterilmekteyiz. İşin ehli çalışanlarımız sayesinde büyük işler başarmakta ve ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir şekilde yerine getirmekteyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR