• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Okan Saka Çiftliği

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aziz Okan

Tamamen doğal bir alanda kurulu olan ve profesyonel bir şekilde yönettiğimiz çiftliğimizde sizlere doğal ortamında yetişen tavuk ve horozlarımız ile bunların doğal ve sağlıklı yumurtalarının satışını yapmaktayız. Oldukça başarılı bir şekilde en doğal ve organik üretimi yapan çiftliğimiz sizlere en sağlıklı besinlerin ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Herkesin sofrasında olmasını istediği doğal ve organik ürünlere kolayca ve güven içerisinde ulaşılmasını sağlamak amacı ile kurduğumuz çiftliğimizde en doğal yöntemler ile tavuk ve horozlar ile kaz yetiştiriciliği yapmaktayız. Oldukça başarılı hayvan yetiştiriciliği yaptığımız çiftliğimizde sizlere bu hayvanların en doğal ve sağlıklı yumurtalarını da sunabilmekteyiz. Tamamen doğal şartlar altında yapılan üretimlerde sizlere en güvenilir gıdaları sunabilmekteyiz.

Tekirdağ hayvancılık alanında oldukça başarılı bir şekilde çalışmalar yürüten çiftliğimiz sizlere başarılı bir şekilde doğal ve organik hayvan yetiştiriciliği ile ürünlerini sunabilmektedir. En güzel köy yumurtasını sizlere sunan çiftliğimiz sizler için bu alandaki en başarılı çalışmaları yürütmektedir. Kanatlı hayvanların alım ve satımını profesyonel bir şekilde yapan çiftliğimizde doğal yöntemler ile yetiştiricilik yapılmaktadır.

Organik ürünlerin tüketilmesini sağlamak ve sofranızda organik ürünlerin kolayca yer almasını sağlamak için çiftliğimizde başarılı şekilde hayvan yetiştiriciliği yapılmaktadır. Özellikle alanında uzman olan çiftliğimiz profesyonel bir yöntem ile doğal ve organik şekilde yetiştiricilik yapmaktadır. Sağlık şartları ve doğallığı ön planda tutarak sizlere en başarılı şekilde organik ürünleri üretmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR