• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Okman Oto Kurtarma

Adres :

Gölbaşısanayi Sitesi 8.blok No: 36 Ankara » Gölbaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ertuğ Okman - Göktuğ Okman

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (546) 603 04 06

Whatsapp 2:

0 (538) 500 06 87

Whatsapp 3:

0 (546) 603 04 06

Whatsapp 4:

0 (538) 500 06 87

Okman Oto Kurtarma olarak Ankara Gölbaşı’nda hizmet veren firmamız, profesyonel ekibiyle alanında fark yaratan uygulamalara imza atıyor. Donanımlı ve modern araç floşu ile birlikte bütün kurtarıcı ve çekici ihtiyaçlarına çözüm sunuyoruz.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı başaran firmamız, sektörünün en iyisi olduğu noktada her zaman en iyi kalmak için mücadelesini ve gayretini sürdürüyor. Bunu başarmış olmanın haklı gururuyla kaliteyi uzun soluklu bir sürece dönüştürüyor.

Firmamız kurulduğu günden bu yana müşterilerimizin en iyi hizmeti alması için temel değerlerine bağlı kalarak çalışmalarını sürdürüyor. Dürüstlük ve adil davranma prensibimiz gereği uygulamalarımızda hassasiyetle hareket ediyor, müşterilerimizin araçlarının ve kendilerinin hiçbir zarar görmemesine büyük hassasiyet gösteriyoruz. Bütün detaylar hakkında bilgilendirme yapıyor, bireye ve kişilik haklarına saygı duyuyoruz.

Yenilikçi yapımız ve dinamik kadromuz ile sektöründeki gelişmeleri, yasal prosedürleri yakından takip ediyor, uygulamalarımızda en yeniyi ve en iyiyi kullanıyoruz. Sürekli kendimizi geliştirerek Ankara yol yardım sektörünün lider firması olarak yolumuza devam ediyoruz.

Oto kurtarma ekibimiz takım çalışmasına büyük önem veriyor ve başarının güçlü bir ekip sayesinde geleceğinin bilinci ve tecrübesiyle hareket ediyor. Bu yüzden her aşamada koordineli çalışan ekiplerimiz ortak profesyonelliklerini başarıyla müşterilerimize yansıtıyor.

Oto çekici, vinç kiralama, oto kurtarıcı, sepetli vinç kiralama, hasarlı araç taşıma, oto kurtarma gibi bütün ihtiyaçlarda 7/24 profesyonel oto çekici desteği sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR