• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Oktan Koltuk Yıkama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Oktan

Oktan Koltuk Yıkama firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Günlük hayatta insan sağlığı tehdit eden birçok unsur ile doğrudan karşılaşmaktayız. Bu tehditlerin bazılarının farkında olsak da bazılarının farkına varamıyoruz. Bu tehditlerden en büyüklerinden birisi de günlük hayatta nerdeyse her yaştan insanın kullandığı koltuklardır. Bu koltuklar ev temizliğinde temizlenmesi oldukça zor olduğu gibi atlandığı vakit nerdeyse hiç temizlenmemiş gibi insan sağlığını etkileyebilmektedir. Bundan ötürü de düzenli olarak bu koltukların temizlenmesi gerekmektedir. Koltukların evde temizliği çok zor olduğu için genellikle profesyonel kişilerden yardım alınmaktadır.

İstanbul temizlik sektöründe hizmet veren firmamız Oktan Koltuk Yıkama olarak bizde size bu hizmetleri sunmaktayız. Koltuk temizliğinde hizmet veren firmamız sadece evlerde kullanılan koltuklarda değil, her türden aracın koltuklarını da temizleyebilmektedir. İşlemlerimiz de kullandığımız özel makinelerimiz son kalite de olup insan sağlığına herhangi bir zararı yoktur. Kullandığımız diğer temizlik ürünlerinin yine sağlığa herhangi bir zararı yoktur.

Firma olarak müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Bu sebeple de firmamızda çalışan tüm arkadaşlarımız alanında gerekli eğitimi almış, deneyimli ve uzman insanlar tarafından yapılmaktadır. Alanında uzman insanların yaptığı işlemler doğru şekilde yapıldığı içinde düzenli temizlikte koltuklarınızın da ömrü uzar. Bu da size maddi bir getiri sağlamaktadır. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR