• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Oktay Bagci Hairdesigner

Sektör :

Yetkili Kişi :

Oktay Bağci

Saçınıza gerekli ilgiyi gösteriyor musunuz? İçinizden geldiği gibi saçınızı özgür bırakıyor musunuz? Yapmak istiyor ve cesaret edemiyorsanız Oktay Bağci Hairdesigner olarak Bolu kuaför sektöründe sizlerleyiz. Profesyonel ekibimizle birlikte bu sektörde en özel çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Vermiş olduğumuz hizmet doğrultusunda değerli müşterilerimizin güvenle tercih ettiği adres olmayı başarıyoruz. Müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda uygulanacak işlemleri dikkatle gerçekleştiriyoruz.

Saç için yapılacak değişimler oldukça önemlidir. Çünkü yapılacak hata sonucunda geri dönüş olmayacaktır. Bunu bildiğimiz için müşterilerimizin istediği değişimi yapmadan önce müşterilerimizin ten rengini, saç tipini ve yüz şeklini göz önünde bulunduruyoruz. Müşterilerimiz için en doğru çalışmaları yapmak adına gayret ediyoruz ve başarıyoruz. Saç kesimi, saç boyama, saç tasarım gibi çalışmalarımızı özenle ve dikkatle gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda makyaj uygulamaları da yapıyoruz. Tüm bu çalışmalarımızı profesyonel ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini ve bize olan güvenini sarsmamak adına çalışmalarımızı dikkatle gerçekleştirirken çalışmalarımızda herhangi bir hataya yer vermiyoruz.

Hizmet verdiğimiz bu sektörde yenilikler ve gelişmeler sıklıkla yaşanmaktadır. Biz, bu yenilikleri ve gelişimleri yakından takip ederek çalışmalarımızı yeniliyoruz. Değerli müşterilerimize istediği uygulamayı profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. İşimizi severek ve ilgiyle yapıyoruz. Müşterilerimiz için uygun fiyatlarla çalışmayı da ihmal etmiyoruz. Güler yüzlü, samimi, dürüst, neşeli ve saygılı ekibimizin sunduğu bu hizmetlerden eksiksiz bir şekilde faydalanmak istiyorsanız sizleri de kuaförümüze bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR