• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Okyanus Teknoloji Hizmetleri

Adres :

Barbaros Mahallesi Nezihi Sunar Sokak No: 49 Çanakkale Merkez Çanakkale » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Metin Genç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

okyanusteknoloji@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (530) 068 06 88

Whatsapp 2:

0 (530) 068 06 88

Okyanus Teknoloji Hizmetleri olarak otomotik kapı sistemleri,internet servis sağlayıcıları,highlight aydınlatma sistemleri,infoteks yazar kasa pos fiyatları,palex ıslak hacim ekipmanları,schmelz otomatik kapı sistemi,atasoft yazılım sistemleri alanında profesyonel destek hizmetleri .

Okyanus Teknoloji Hizmetleriı olarak misyonumuz, çalıştığımız alanda en iyi hizmeti sunmak ve otomatik kapı sektöründe öncü bir firma olmak. Bunu yaparken ise, ahlaki ve etik değerleri, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kalitemizden ödün vermeden satışlarımızı canlandırmak, sektörü canlandırmak, geliştirme politikalarımızı sürdürmek ve sürekli olarak örnek bir kuruluş olarak adımızın anılmasını sağlamaktır.

Okyanus Teknoloji Hizmetleri olarak vizyonumuz ise bilgi ve tecrübelerimizin ışığında, geçmişteki başarılarımızı örnek alarak firmamızı daima daha ileri bir pozisyona taşımak ve çağdaş Türkiye’mizde teknoloji sektöründe örnek ve kaliteli işleri ile anılan önder kuruluşlardan biri olarak varlığımızı hakkımızla sürdürmektir. Profesyonel ekibimiz ile verdiğimiz hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için iletişime bilgilerimiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilir ve sizlere vereceğimiz kaliteli, güvenilir ve profesyonel hizmetin tadını çıkartabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR