• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Olcay Kutluca

Adres :

Caddebostan Mahallesi Kadıköy/istanbul İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Olcay Kutluca

E-Posta Adresi :

olcaykutluca@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 531 96 76

Whatsapp 2:

0 (541) 524 65 34

İstanbul Olcay Kutluca, eğlence sektörünün önde gelen isimlerindendir. İllüzyonist ve mentalist olan Olcay Kutluca, kendisini izleyen seyircileri tarafından büyük beğeni toplamaktadır. Farklı şekillerde yapılan göz ve algı yanılmalarıyla izleyenleri hayrete düşüren başarılı illüzyonist, eğlence mekanlarının vazgeçilmez ismi olmuştur. Çocuk şenliklerinde, bahar şenliklerinde, her türlü organizasyonlarda çok sık tercih edilmektedir. Başarısı ve kıvrak zekası sayesinde anımsanmayacak derecede kendisine hayran izleyici kitlesine ulaşmıştır.

Alanında en iyi sihirbazlık hizmetlerinin en iyi verildiği adres ve isim niteliğindeyiz. Yerimiz Kadıköy’de olup sitemizde istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebileceğiniz telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerimiz de mevcuttur. Biz işimizde en iyisi olduğumuzu iddia ediyoruz. İnsanları şaşırtmanın, onları eğlendirmenin ve yüzlerinde bir tebessüm kondurmanın haz verdiği bu alanda çalışmak bizi ziyadesiyle memnun etmektedir.

Türkiye’de doktor bulmak, öğretmen bulmak çok kolayken illüzyonist ve mentalist bulmak zordur. Bu alanda sayılı birkaç kişi bulunmaktadır. Bizler de hem şahıs olarak hem ekip olarak bu sektörün en iyisi olduğumuza inanıyor ve her geçen gün yeni teknik ve taktikler uygulayarak beyinleri ve dikkatleri taze tutmaya çalışıyoruz. Olcay Kutluca, mesleğinin gizemli bir iş olduğunu her defasında vurguluyor. Ülkenin çeşitli yerlerinde turnelere çıkan Kutluca, yoğun talep ve ilgiyle karşılanmaktadır. Hayret duygunuzu arttıracak ve akla gelmeyen yöntemlerle sizlere hoş bir vakit geçirecek gösteriler mevcuttur. İşimizi ciddi yapıyoruz, böylelikle seyirci daha çok odaklanıyor ve daha çok şaşırıyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR