• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Oliva Veteriner Kliniği Bodrum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Buket Öztürk

Hayatımızın her alanında bizimle yaşayan sevimli dostlarımızın güvenliği ve sağlığı hepimiz için önemli ve hassas bir konu. Gerek mahallemizde besleyip baktığımız gerek ise aynı evi paylaştığımız dostlarımızın başına kötü şeyler gelmesini hiçbirimiz istemeyiz. Bodrum’da veterinerlik alanında hizmet veren kliniğimiz sayesinde küçük dostlarımızın sağlığı için endişelenmenize gerek yok.

Birçoğumuzun en iyi arkadaşımız olarak gördüğümüz bu tatlı canlılar için gerekli tüm bakım ve muayeneyi kliniğimiz büyük bir özenle gerçekleştiriyor. Muğla veteriner hizmetleri arasında ileri gelen bir klinik olmamızın ilk sebebi küçük dostlarımızın ihtiyaç duyduğu sevgiyi göstermemiz ve onlara her zaman ilgi ve şefkatle yaklaşmamızdır.

Küçük dostlarımızın periyodik bakımlarını alanında uzman çalışma arkadaşlarımızla en doğru şekilde yapıyoruz. Diş sağlığı, aşı sağlığı ve beslenme sağlığı gibi birçok farklı alanda ihtiyaçları doğrultusunda elimizden gelen hizmetin en iyisini sağlamaya çalışıyoruz.

Küçük dostlarımızın kaliteli ve sağlıklı bir hayat sürmeleri için gerekli tüm sağlık kontrollerini kliniğimiz gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda günün her saati küçük dostlarımızın sağlıkları için hizmet veriyoruz.

Günümüz çağına uygun araç-gereç ve teknik ekipmanlarımızla, küçük dostunuzun ihtiyaç duyduğu her türlü tedaviyi sağlıyoruz. Kan testi uyguladığımız küçük dostlarımızın ihtiyaç duydukları aşı, tedavi ya da ameliyat gibi hizmetleri alanında deneyimli çalışma arkadaşlarımızla başarıyla sürdürüyoruz. Unutmayın, küçük dostlarımızın sağlıkları ve mutlulukları bizleri de ziyadesiyle mutlu ediyor. Biz de bu mutluluk için elimizden gelen en iyi hizmeti sizlere ve küçük dostlarımıza vermeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR