• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ömür Oto Elektrik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Şükrü Efe Dayan

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Günümüz teknolojisi ile üretilen araçlarda eski sistemlere göre elektrik mekanizması aracın birçok noktasında çalışma sistemini oluşturmaktadır. Araçlarda elektrik sisteminin bulunması, neredeyse her noktayı etkilediği için yaşanan arızalarda da araç çalışmasında büyük sıkıntılar yaşanabiliyor. Bu nedenle araçlarda elektrik sisteminin arızalarını gidermek için firmamız İzmir'in Bornova ilçesinde yıllardır profesyonel bir servis hizmeti sunmaktadır.

Ömür Oto Elektrik olarak İzmir oto servis ve tamirhane sektöründe yer aldığımız ilk günden bu yana özellikle büyük sınıflarda yer alan kamyon ve tır gibi araçlarda elektrik sistemlerinin çözülmesi için hizmet veriyoruz. Verdiğimiz hizmetlerde Man, Renault, Scania, Axor ve Volvo gibi farklı markalar için verdiğimiz tamirat hizmetlerinde tüm elektrik işlerini yapabiliyoruz.

Firmamız sahip olduğu profesyonel yapı içerisinde bulunan uzman servis personelleri sayesinde bu sorunların çözülmesi için hızlı ve sistematik bir yapı sağlamaktadır. Yani firmamıza başvuran her müşterimiz, personellerimiz ile birebir yaptıkları görüşmelerde teknik olarak sorunların tanımını en kısa şekilde yapabilmektedir. Bu sayede sorunların çözümü için son teknolojilerin ve sistemlerin kullanılması ile hızlı çözüm elde etme garantisi sunmaktadır.

Firmamız sektörde lider yapısı sayesinde hem güvenilir hem de kaliteli markalar ile en üst seviye hizmetleri sunmaktadır. Kadromuzda yer alan çalışanlarımızla hem insan hayatına hem de müşteri isteklerine saygı göstererek pratik çözümler sağlıyoruz. Müşteri odaklı çalışma prensibi sayesinde eğitim ve gelişime sürekli bir şekilde önem vererek, kalıcı çözümler sağlama gayreti gösteriyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR