• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ömür Oto Lastik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömür Can Aydemir

Sağlığımızı korumak için nasıl kendimize dikkat ediyorsak kötü sürprizlerle karşılaşmamak için araçlarımıza da öyle dikkat etmeliyiz. Araçlarımızın bakımlarını aksatmadan düzenli olarak yaptırmak hem bizim güvenliğimiz ve diğer trafik unsurlarının güvenliği açısından hem de beklenmedik harcalamalardan kaçınmak açısından çok önemlidir. Bu noktada araç lastiklerimizin durumu, kalitesi, hava koşullarına uyumluluğu gibi özellikleri büyük bir özen ve dikkatle takip edilmelidir. Trafikteki güvenliğimiz için son derece önemli olan bu alanda biz, Ömür Oto Lastik olarak Ordu oto lastik sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Her türlü hava koşuluna uygun, her tür ve çeşitten lastiği bulabileceğiniz servisimiz, bu lastiklerin değişimi ve tamiri gibi konularında da deneyimli çalışanlarıyla sizlere hizmet vermektedir. Servisimizde en iyi ve en kaliteli markaların sıfır lastik modellerini bulabileceğiniz gibi çıkma lastikler de satın alabilmektesiniz. Tüm bunların yanında araçlarınızın rot balans ayarı da işin ehli ustalarımız tarafından yapılmaktadır.

Firmamız, lastikle ilgili her türlü işte sizlere hizmet verdiği gibi sizlerin zor durumlarında da yanınızda olmaya devam etmektedir. Yolda kaldığınız durumlarda, haftanın her günü, günün her saati yol yardımı hizmetimizle sizleri yalnız bırakmıyoruz.

Lastik satışı, lastik değişimi, lastik tamiri, rot balans ayarı, yedi yirmi dört yol yardımı gibi hizmetlerimiz, deneyimli ustalarımızla ve nitelikli personelimizle müşteri memnuniyetini ilke edinmiş anlayışımız, kaliteden ödün vermeyen çalışma prensibimizle birlikte sizlere sunulmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR