• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

One Spray Tattoo Geçici Dövme

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

One Spray Tattoo Sprey Dövme

Hakkımızda...

spreydovme.com yeni nesil tattoo dövme teknolojilerini kullanan ve sektörüne yön veren gelişmeleri takip eden bir dövme satış sitesidir.

Sitemizde sprey dövme boyasndan airbrush dövme setlerine, hint kınasından yapıştırma dövmelere dövme şablonlarından araç stickerlarına kadar pek çok kategoride ürünler bulabilirsiniz.

Türkiye'nin ilk ve tek patentli lisanslı dövme markası ONE Spray Tattoo sprey dövme ürünleri sitemizde satılmaktadır. Firmamız doğrudan dövme imlatı yaparak bu önemli kurumu yaşatma ve Türkiye'nin dövme alanındaki başarılarına katkı sağlamayı hedeflemektedir.

One Spray Tattoo dövme setleri tamamen yerli üretim dövme spreyleri ve özgün tasarım dövme şablolarından oluşmaktadır.

Hayranı olduğunuz dövmeleri çok daha pratik ve kolayca vücudunuza uygulayabilirsiniz. 2 bin 500'e yakın dövme şablonu modelinden istediğinizi seçin, vücudunuzun istediğiniz yerine yapıştırın ve spreyi sıkın. Gerçek dövmeden ayırtedemeyeceğiniz kalitede geçici dövmeniz 1 dakikada hazır.

Dövme yaptıranların en büyük korkusu haline gelen dövme sildirme ve yaptırdığı dövmeden memnun kalmama, alerjik reaksiyon gösterme gibi durumlara karşı ONE Spray Tattoo büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Dövmeniz 1 hafta vücudunuzda kalır. Yağmur ve denizde silinmez. Ama siz isterseniz hemen silebilirsiniz. Tüm Yasal ve sağlık sertifikalarını alarak üretim ayapan One SprayTattoo, Aynı zamanda Amerika ve ABD ülkelerinde geçerli FDA Sağlık sertifikasına sahiptir. Su geçirgenliği olduğu ve sağlığa zararlı hiçbir kimyasal içermediği için çocuklar da kullanabilir. Aynı zamanda Helal sertifikasına sahiptir.

Türkiye'nin tamamında yer alan bayilik ve satış noktaları sayesinde ürünlerimiz çok geniş bir kitleye kolayca ulaşabilmektedir.

Bayilik ve Toptan Alımlarda: 05334568420 nolu hattımızı arayabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar