• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Onur Hasan Bayan Kuaförü Ve Güzellik Merkezi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Onur Dede

Onur Hasan Bayan Kuaförü Ve Güzellik Merkezi olarak Mardin Artuklu da hizmet vermekteyiz.

Güzellik sektöründe Mardin şehrinde faaliyetlerine devam etmekte olan işletmemiz siz müşterilerine her zaman en iyi ürünü en iyi hizmet ile birlikte sunmak üzere çalışmaktadır. Yönetimimiz ve çalışanlarımız ile birlikte işletmemiz müşteri memnuniyetini en önemli kriter olarak dikkate alarak faaliyetlerine devam etmektedir. Siz müşterilerimizi memnun etmek için sektördeki gelişmeleri takip etmekteyiz.

Kendimize vizyon olarak, en yüksek müşteri memnuniyeti ile birlikte en iyi ürün seçeneklerinin sunulmasını koyarak faaliyet göstermekteyiz. Başarımızın en önemli noktası olarak müşteri memnuniyeti konusunda sizlerden aldığımız geri dönüşler görülmektedir. Başarımızı sizler ile paylaşarak sizleri de memnun etmek istemekteyiz.
Onur Hasan Bayan Kuaförü Ve Güzellik Merkezi firmamızın kurulduğu günden bu yana hedefi olan; en doğru ve en çok tercih edilen kişisel bakım hizmetlerini sunmak maksadı ile daha gelişmiş ve tecrübeli bir firma olabilmek için sistemlerimizi ve yöntemlerimizi geliştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR