• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Oral Market

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halil Oral

Oral Market olarak Tekirdağ Süleymenpaşa’da faaliyet gösteren işletmemiz uzun yıllar önce çıktığı yolda emin adımlarla ilerlemektedir. Bizler yıllar önce bölgemizde benzersiz bir market konsepti oluşturma hedefiyle kapılarımızı açtık. Başarılı işler yaparak kısa sürede farkımızı ortaya koyduk. Siz değerli müşterilerimizin de bu ayrıcalık gözünden kaçmadığı için kısa sürede büyük bir teveccühle karşılaşarak Süleymanpaşa’ın en çok tercih edilen, en fazla tavsiye edilen marketlerinden birisi haline geldik. Hiçbir zaman da başarılarımızı yeterli saymayıp sizlere daima layık olduğunuz daha iyiyi ulaştırmak için gayret gösteriyoruz. Ayrıcalıklı müşteri kitlemizin her gün biraz daha artmasını arzu ediyoruz.

Tekirdağ alışveriş,market,şarküteri,manav sektöründe önce koşulsuz müşteri memnuniyeti diyor, sizlerin bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da alacağınız hizmetlerden yüzde yüz oranında memnun kalmanızı arzu ediyoruz. Sürekli kendimizi yeniliyor gerek hizmet standartlarımız gerekse ürün gruplarımız ile en güncel market konseptini karşınıza çıkarmaya çabalıyoruz. İhtiyaçlarınızı tespit ederek en hızlı şekilde reyonlarımızda yer veriyor, yılın her günü evlerinizde, iş yerlerinizde bir marketten tedarik edebileceğinizi düşündüğünüz bütün ürünleri karşınıza çıkartıyoruz.

Oral Marketolarak kaliteden asla taviz vermiyoruz. Bu yüzdentekirdağ süleymanpaşa uygun fiyata market alışverişi,tekirdağ süleymanpaşa evlere market hizmeti,tekirdağ süleymanpaşa alo market hizmeti,tekirdağ süleymanpaşa ev ve iş yerine su siparişi,tekirdağ süleymanpaşa evlere su siparişi,tekirdağ süleymanpaşa alo su siparişi,tekirdağ süleymanpaşa en yakın market,tekirdağ süleymanpaşa şarküteri marketi,tekirdağ süleymanpaşa evlere market servisi,tekirdağ süleymanpaşa temel gıda marketi,kadar bütün reyonlarımızı ulusal ve uluslararası alanda en başarılı markaların, en güncel ürünleriyle dolduruyoruz. Her yaş için bakanlıkların onaylamış oldukları ürünlerin satışını yapıyor, bunu da daima uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR