• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Örcün Davul Zurna Ekibi Kiralama - Davulcu Ekibi Kiralama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tekin Bey
Çukurova Davul Zurna Ekibi Kiralama

Davul zurna bizim en güzel adetlerimizden, eğlence enstürmanlarımızdan bir tanesidir. Kına gecelerimizi, asker uğurlamalarımızı, çeyiz çıkarmalarımızı renklerinden davul zurna, özel günlerimizin her zaman merkezinde olmuştur. Özel günlerinizde geleneksel müziğimizle, oyun havalarıyla halay çekmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Uzman ekibimizin yöresel kıyafetler, her yörenin parçalarını çalabildikleri geniş donanımlarıyla hayatınızdaki önemli günlerde gönlünüzce eğlenmeye hazır olun.

Çukurova Davul Zurna Kiralama

Farklı yerlerde olan, uzun süredir görüşemediğiniz dostlarınızla organizasyon yaparak bir araya geldiniz, veya kızınızın, oğlunuzun düğünü var. Her şey mükemmel bir şekilde hazırlandı, lezzetli bir yemek, güzel bir salon… tek eksiğiniz ise davul zurna, işte burada imdadınıza yetişiyoruz. Ekibimiz her organizasyon da bulunarak davet ve düğünlerinizi unutulmayacak bir güne dönüştürüyor. Uygun fiyat, profesyonel kadroyla zamanında adresinizde olan ekibimiz özel günlerinizi unutulmayacak bir ana dönüştürüyor.

Çukurova Davulcu Zurnacı Hizmeti

Davul zurna kiralamaya karar verdiniz. Ama ekibin nasıl olduğunu bilmiyorsunuz. Acaba aynı parçalar mı sürekli çalınır, ekip vaktinde salona veya evime gelir mi? Sürekli bu soruları düşünüp, davul zurna kiralama da kararsız kalıyorsanız, bütün şüphelerinizi ortadan kaldıracak adrestesiniz. Kına gecelerinden sünnet düğünlerine kadar geniş bir kesime hitap eden ekibimizin hizmetlerinden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz. Geleneksel düğün organize etmeyi düşünüyorsanız bir telefonla adresinizdeyiz.

Çukurova Ucuz Davulcu Zurnacı

Mezuniyet töreniniz ya da nişan töreniniz var. Davul zurnayla konsept yapmak istiyorsunuz, uygun fiyatlar arıyorsunuz. Fakat nasıl olacağını bilmiyorsunuz, farklı bir organizasyon olacak. Davulcu, zurnacıların ortama uyum sağlayacağından emin değilsiniz ve bu düşüncelere bir cevap bulamıyorsunuz. Hem istediğiniz gibi farklı bir konseptle hem de işlerini en iyi şekilde yapan davul zurnacılarımızla organizasyonlarınız farklı ve çok güzel olacak. Hizmet verdiğimiz bölgelerimizde davul zurna ekibimizle iddialıyız, bizimle program yaptığınızda ‘iyiki’ diyeceksiniz.

Çukurova Davul Zurnacı Fiyatları

Davul zurnayla program yapıp adetlerimizde olduğu gibi eğlenmek istiyorsunuz aynı zamanda da fiyatlarının uygun olmasını istiyorsanız, ekibimizle hizmetinizdeyiz. Organizasyon firmaları içinde uygun fiyatla en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Ekibimiz özel günlerinizde istediğiniz süre boyunca arzu ettiğiniz her parçayı çalarak eşlik ederler. Kültürümüzdeki gibi herkesin hep bir arada keyifli dakikalar geçirerek, eğlencenin tadına uygun fiyatlarla varmak istiyorsanız ekibimiz bir telefon uzağınızda.

Çukurova Gelin Alma, Gelin Çıkarma Davul Zurna

Gelin alma merasiminde adetlerimizden bir tanesi de davul zurnanın olması. Gelini almadan önce oğlan evinin eğlencesi her damadın isteğidir. Damadın sadıç ve arkadaşlarıyla oynaması, onları misafirlerin izlemesi muazzam bir eğlencedir. Siz de düğününüzde aynı coşkunun gelin evinde de devam etmesini, orada da davul zurna eşliğinde halay çekilmesini istiyorsanız unutulmayacak zaman geçireceğinizden emin olun. Ekibimiz gelin çıkarmada en güzel müzik ziyafetini sizlere sunacak.

Çukurova Nişan ve Düğün Davul Zurna Kiralama

Sonunda hayal ettiğiniz mutluluğa kavuşuyorsunuz. Düğününüz de hayalinizi taçlandıran en özel günlerden biri. Böyle özel bir günde haklı olarak her şeyin özel olmasını ve titizlikle yapılmasını istiyorsunuz, bunun için de çaba gösteriyorsunuz. Davul zurna ekibi olarak düğününüzün hoş bir sedayla geçmesi bizim de tek amacımız. Yörelerimizin müzikleriyle vaktinizin nasıl geçtiğini anlamayacak, o günü hatırladığınızda güzel anılarınızdan bir tanesinin de davul zurna eşliğinde eğlendiğiniz zaman kalacak.

Çukurova Nişan, Söz verme Davul Zurna

Evlilik kararı aldınız, çok mutlusunuz. Nişanınızın her törenden farklı olmasını, klasik olmasını istemiyorsunuz. Hayatınızın değişeceği o günün ilk merasiminde geleneklerimizden davul zurnayla eğlenceye ne dersiniz? Unutulmayan adetlerimizden biri olan davul zurna nişan töreninizde de bütün ailenin bir arada eğleneceği müzik aracı. Oyun havaları, halaylarla merasiminize neşe katmak istiyorsanız ekibimiz bütün donanımlarıyla hazır, sizleri bekliyor.

Çukurova Asker Uğurlama, Gönderme Davul Zurna

Asker eğlencelerinin vazgeçilmezi davul zurna. Asker uğurlamalarında da sizi yalnız bırakmıyoruz. İstediğiniz mekana ekip arkadaşlarımız gelebilir. Arkadaş grubunuz ve Mehmetçiğimizle o günün tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Bu kutsal göreve askerinizi uğurlarken motive olmuş, eğlenmiş bir şekilde yolcu etmek isterseniz ekibimiz size hizmet etmeye hazır. Bir telefonunuzla istediğiniz zaman diliminde, adresinizi verdiğinizde ekibimizyanınızda olur.

Çukurova Yöresel Davul Zurna

Düğününüzde konuklarınıza atmosfer hava yaşatmayı düşünüyorsunuz. Organizasyona başladığınızda ilk adresiniz davul zurna olmalı. Yöresel kıyafetlerle ekibimiz tüm yörelerin türkülerini sizler için çalacak. Bu güzel müzik eşliğinde halaylar çekilecek, oyun havalarıyla eski adetlerimizin yerinin bir başka olduğunu hissedeceksiniz. Çocukluğumuzun, gençliğimizin davul zurnacılarını gördüğünüzde hem eski zamanlarınıza gideceksiniz hem de eğlenmenin bu müziklerle olduğunu bir kez daha anlamış olacaksınız.

Çukurova Davul Zurna Kiralama Fiyatları

Davul zurnayla organizasyon yapmak istiyorsunuz. Belki düğününüz için, belki gelin çıkarma da belki de eş ve dostlarınızla bir arada sıra gecesi yaparken… Davul ve zurnayla program düşünüyorsunuz böyle bir organizasyondan herkes çok memnun kalacak eminsiniz fakat bir yandan da fiyatların çok pahalı olmasını istemiyorsunuz. Bütçeyi nasıl ayarlarım diye tedirginseniz, imdadınıza yetişiyoruz. Telaş yapmanıza gerek yok. Hem kaliteli hizmet hem de uygun fiyatlarla dostlarınızla unutulmayacak bir gün geçirmeniz için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Belediye Evleri Davul Zurna Ekibi Kiralama, Uygun Fiyatlar Beyazevler Davul Zurna Ekibi Kiralama, Uygun Fiyatlar Bozcalar Köyü Davul Zurna Ekibi Kiralama, Uygun Fiyatlar Dörtler Köyü Davul Zurna Ekibi Kiralama, Uygun Fiyatlar Fadıl Köyü Davul Zurna Ekibi Kiralama, Uygun Fiyatlar Gökkuyu Davul Zurna Ekibi Kiralama, Uygun Fiyatlar Güzelyalı Davul Zurna Ekibi Kiralama, Uygun Fiyatlar Huzurevleri Davul Zurna Ekibi Kiralama, Uygun Fiyatlar Kabasakal Köyü Davul Zurna Ekibi Kiralama, Uygun Fiyatlar Karahan Köyü Davul Zurna Ekibi Kiralama, Uygun Fiyatlar Karslılar Davul Zurna Ekibi Kiralama, Uygun Fiyatlar Kaşoba Köyü Davul Zurna Ekibi Kiralama, Uygun Fiyatlar Kocatepe Davul Zurna Ekibi Kiralama, Uygun Fiyatlar Küçükçınar Köyü Davul Zurna Ekibi Kiralama, Uygun Fiyatlar Kurttepe Davul Zurna Ekibi Kiralama, Uygun Fiyatlar Mahfesığmaz Davul Zurna Ekibi Kiralama, Uygun Fiyatlar Memişli Köyü Davul Zurna Ekibi Kiralama, Uygun Fiyatlar Örcün Köyü Davul Zurna Ekibi Kiralama, Uygun Fiyatlar Pirili Köyü Davul Zurna Ekibi Kiralama, Uygun Fiyatlar Salbaş Esentepe Davul Zurna Ekibi Kiralama, Uygun Fiyatlar Söğütlü Köyü Davul Zurna Ekibi Kiralama, Uygun Fiyatlar Toros Davul Zurna Ekibi Kiralama, Uygun Fiyatlar Yeni Davul Zurna Ekibi Kiralama, Uygun Fiyatlar Yurt Davul Zurna Ekibi Kiralama, Uygun Fiyatlar Yüzüncüyıl Davul Zurna Ekibi Kiralama, Uygun Fiyatlar

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR