• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ordu Este Klinik

Adres :

Şarkiye Mah. Cumhuriyet Cad. N O: 20/101 Ordu Altınordu Ordu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hülya Günaydın

E-Posta Adresi :

h.devren41@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 780 41 12

Whatsapp 2:

0 (530) 780 41 12

Ordu Este Klinik olarak kadınlar için farklı güzellik ve bakım uygulamaları ile ilgili olarak hizmet vermekteyiz. Firmamız Ordu güzellik merkezi sektörünün en tecrübeli firmaları arasında yer alır. Sahip olduğumuz bilgi ve tecrübemiz ile sizlere çok farklı uygulama seçenekleri sunabilmekteyiz. Güzelliğinize güzellik katmak için dilediğiniz uygulamalar için bizi tercih edebilirsiniz.

Güzellik merkezimizde sizler için sunulan uygulamaların içerisinde lazer epilasyon uygulaması bulunmaktadır. İstenmeyen tüylerinizle uğraşmak istemiyor ve uzun süreli çözüm arıyorsanız lazer epilasyon uygulamamız sizler için ideal çözüm olacaktır. Ağrısız ve sorunsuz bir lazer epilasyonu uygulaması ile en kolay uygulama sizler için sunulmaktadır.

Güzellik merkezimiz farklı güzellik ve bakım uygulamaları da sunmaktadır. Soğuk lipoliz uygulaması ile bölgesel incelme işlemleri yapılabilmektedir. Belli bölgelere uygulanan bu incelme uygulaması ile yağların yakılması sağlanmakta ve etkili incelme sağlamaktadır. Kırışıklık ile ilgili sorunlarınız bulunuyor ise yine özel uygulamalarımız ile çözüm elde edebilirsiniz. Daha pürüzsüz ve kırışıksız bir cilde sahip olmak isteyenler için çözümlerimiz tavsiye edilmektedir. Cildinizde bulunan sivilce, akne ve lekeler için de çözümlerimiz bulunmaktadır. Sorunlarınızın tespiti için güzellik salonumuza geldiğinizde detaylı tespit yapılmakta ve çözüm için uygulamalar başlamaktadır. Bunlara ek olarak kaş ve kirpik gibi alanlar için özel tasarım uygulamaları da yapılmaktadır. Daha etkili bir bakışa ve güzel bir yüze sahip olmak istiyorsanız kaş ve kirpik tasarım uygulamalarımıza göz atabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR