• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Orfeon Record Kayıt Stüdyosu

Adres :

Kavacık Mahallesimaral Sk No: 14/a Beykoz İstanbul İstanbul » Beykoz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökhan Ünal

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

gfarukunal@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 775 77 66

Whatsapp 2:

0 (535) 775 77 66

Müzik çalışmalarınızın stüdyoda yapılması ve kaliteli bir şekilde kayıt altına alınması sunduğumuz başarılı hizmetler ile mümkün olmaktadır. Oldukça gelişmiş ekipmanlarımızın bulunduğu profesyonel stüdyomuzda tüm müzik çalışmalarınızı sergileyebilir ve enstrüman konusunda eğitim alabilirsiniz. Konservatuar öğrenimi gören öğrencilerin ihtiyaç duydukları stüdyo çalışmalarını en profesyonel şekilde yapmaları sunduğumuz hizmetler ile mümkün olacaktır.

Alanında yıllardır çalışmalar yürüten stüdyomuz sizlerin profesyonel çalışmalar yapması ve bunları en kaliteli şekilde kaydetmesi için olanak sunmaktadır. Tamamen gelişmiş ekipmanlar ile kurulu olan stüdyomuz özel olarak sizlere profesyonel hizmet vermesi için geliştirilmiştir. Her türlü enstrümanınız ile çalışmalar yaparak kayıt almanız mümkün olmaktadır. Bu alanda en başarılı hizmeti sunmaktayız.

İstanbul kayıt stüdyosu alanında sizlere profesyonel bir hizmet sunmanın yanında müzik eğitimleri konusunda da yardımcı olmaktayız. Alanında uzman olan eğitmenlerimiz ile ses ve enstrüman eğitimlerini sizlere sunmaktayız. Her zaman en kaliteli hizmetleri sizlere sunmanın yanında profesyonel şekilde sizlere destek de olmaktayız. Yıllardır bu alanda yaptığımız başarılı çalışmalar ile bu günde sizlere deneyimimizle başarılı hizmetler sunuyoruz.

Ses eğitimi ve enstrüman eğitimi konusunda en başarılı şekilde dersler alarak profesyonel bir sanatçı olmanız mümkün olacaktır. Alanında uzman olan kişilerden her türlü enstrüman için ders almanız mümkündür. Çalmakta olduğunuz enstrüman konusunda ileri ders almak ve ses eğitiminde en başarılı hocalardan ders almanız sizlere sunduğumuz hizmetler ile mümkün olmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR